Takšna Slovenija svetlobna leta daleč od Tokia

181d Ljubljana - Tudi Slovenija je naletela na mino in v Latviji doživela poraz v kvalifikacijah za EP. Kot je dejal selektor Veselin Vujović, ni nobena tragedija, vseeno pa se zdi, da rokometaši že lep čas ne kažejo prave podobe. Tudi letošnji junij ni dobra popotnica za euro, na katerem bodo ... Delo

Vujoviću zavrela kri: "Pogrnili smo na celi črti!"

182d Slovenska rokometna reprezentanca je na predzadnji tekmi za nastop na EP 2020 izgubila proti Laztviji 24:25 (10:14). Zadnje dejanje kvalifikacijskega cikla jo čaka v nedeljo, ko se bo v Kopru pomeril z z Estonijo. EP 2020 Šport Slovenci v napeti končnici tesno izgubili z Latvijci Slovenci so si že predčasno ... Žurnal24

Selektor Veselin VUJOVIĆ po porazu z VSO SILO udaril po svojih VAROVANCIH: Mislim, da jih ne zanima ...

182d Slovenski rokometaši so na gostovanju v Latviji presenetljivo klonili s 24:25. Poraz sicer ne pomeni tragedije, saj so si rokometaši že pred to tekmo zagotovili nastop na evropskem prvenstvu, a bodo morali za prvo mesto na zadnji tekmi v Kopru premagati Estonijo. Selektor Veselin Vujović pa je bil po tekmi ... Ekipa24

Slovenci na EP z grdim latvijskim madežem

182d Valmiera - Med kolektivnimi športnimi panogami je rokomet verjetno tisti, v katerem je z borbenostjo, željo in srčnostjo najlažje skriti pomanjkljivosti v kakovosti, izkušnjah in širini igralskega kadra. Latvijski reprezentanti so to pokazali favoritom iz Slovenije, ki kvalifikacij za EP ne bodo končali brez poraza in bržčas tudi ne bodo ... Delo

Veliko PRESENEČENJE v Latviji: rokometaši naleteli na previsoko oviro

182d * Olimpijski center Vidzemes, gledalcev 600, sodnika: Gjeding in Hansen (Oba Danska). * Latvija: Kugis, Purins, Versakovs 4 (4), Strazdins 2, Jurdzs 2, Kurzemnieks, Krištopans 13, Ermanis, Meiksans, Dude 1, Lilienfelds 1, Klesniks, Leja 2, Tuminskis, Pavlovics. * Slovenija: Zaponšek, Kastelic, Blagotinšek 3, Verdinek, Henigman 2, Janc 1, Dolenec 8 ... Ekipa24

Latvijski orjak pokopal Slovence

182d Slovenski rokometaši so si že pred gostovanjem v Latviji izborili nastop na evropskem prvenstvu, ki bo med 10. in 26. januarjem prihodnje leto v Avstriji ter na Norveškem in Švedskem, v svoji predzadnji tekmi v kvalifikacijski skupini 4 pa so po dveh zmagah nad Nizozemci ter po enem nad Estonci ... Siol.net

Slovenci po štirih zmagah prvič klonili

182d Manj kot 48 ur po ponedeljkovi tekmi nogometnih reprezentanc Latvije in Slovenije v Rigi v kvalifikacijah za EP 2020 sta se v dobrih sto kilometrov oddaljeni Valmieri danes pomerili še izbrani rokometni vrsti teh dveh držav, prav tako v boju za nastop na Euru 2020. Ekipa nogometnega selektorja Matjaža Keka ... Dnevnik

Latvijci pretrd oreh za nerazpoložene Slovence

182d Slovenci so bili v prvem polčasu tekme v Latviji brezzobi, ritem tekme so diktirali domačini in na odmor odšli s prednostjo štirih golov (14:10). To pa je Vujovićeva četa z veliko boljšim vstopom v drugi polčas izničila v nekaj minutah. Po nekaj slabših minutah so Latvijci spet ušli na + ... Siol.net

V živo: Slovenci lovijo peto zmago

183d Slovenska reprezentanca se je po štirih zmagah - dvakrat je premagala Nizozemsko, po enkrat pa Latvijo in Estonijo - že uvrstila na zaključni turnir stare celine, ki bo med 10. in 26. januarjem prihodnje leto v Avstriji ter na Norveškem in Švedskem. Ne glede na to pa kvalifikacijski ciklus hoče ... Siol.net

Slovenci v Latviji lovijo peto zmago

TV SLO 2/MMC: Ob 18.35 rokomet Latvija - Slovenija

183d Slovenska rokometna reprezentanca bo ob 18.40 v Valmieri odigrala predzadnjo tekmo kvalifikacija za evropsko prvenstvo proti Latviji. Slovenci želijo z zmago potrditi prvo mesto v skupini. V tem primeru bi bili na žrebu na Dunaju, ki bo 28. junija, v nekoliko ugodnejšem položaju. Slovenija je prvo tekmo proti Latviji dobila ... RTV Slovenija

Krištopans silak celo za Porzingisa
Slovenske novice

183d LJUBLJANA – Ko so slovenski rokometaši nazadnje gostovali v Latviji, 1. novembra 2014, je reprezentanca tedanjega selektorja Borisa Deniča zmagala z 39:28. Latvija je odtlej naredila kakovostni premik navzgor, zato se obeta zanimiv derbi najboljših v skupini 4 kvalifikacij za EP 2020, ko se bosta reprezentanci danes ob 18.40 srečali ... Slovenske novice

EKIPINA DNEVNA STAVA - 12. 6. 2019

183d 8739 ROKOMET – MEDNARODNI – KVALIFIKACIJE ZA EP 12. 6. (18.35) LATVIJA – SLOVENIJA Slovenija si je že zagotovila mesto na evropskem prvenstvu, toda četa Veselina Vujovića je odločena, da bo zmagala tudi v Latviji, ostala neporažena v kvalifikacijah in si krog pred koncem že zagotovila prvo mesto v skupini. ... Ekipa24

183d Ko so slovenski rokometaši nazadnje gostovali v Latviji, prvega novembra 2014, so bili pod vtisom izpuščenega EP precej nesamozavestni in pod stresom. Strah je bil odveč. Reprezentanca tedanjega selektorja Borisa Deniča je zmagala z 39:28. Na današnji tekmi (ob 18.40 po našem času v mestecu Valmiera, 100 km iz Rige) ... Delo

Vujović: Po Latviji sonce, morje, vino in ribe

183d Med 32 reprezentancami v osmih skupinah v kvalifikacijah za nastop na EP 2020 imata po štirih krogih maksimalnih osem točk samo dve reprezentanci – Slovenija in Nemčija. Slovenci so si že pred zadnjima dvema tekmama (danes proti Latviji in v nedeljo, 16. junija, ob 18. uri proti Estoniji v Kopru) ... Dnevnik

Tudi slovenski rokometaši želijo "razbiti" Latvijce

184d Dan po visoki zmagi slovenskih nogometašev nad Latvijo so v to državo ob Baltiku prispeli še slovenski rokometaši, ki bo v sredo v Valmieri proti domači reprezentanci odigrali kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo (EP). Slovenci so si že zagotovili uvrstitev na EP, ki ga bodo januarja 2020 gostile Avstrija, Švedska ... RTV Slovenija

Se bodo po nogometaših nad Latvijo znesli še slovenski rokometaši?

184d V preteklosti je junijska akcija za elitno slovensko reprezentanco znala biti zelo stresna, a tokrat ne bo tako. Na dosedanjih štirih tekmah v kvalifikacijski skupini 4 si je po dveh zmagah nad Nizozemsko ter po enih nad Latvijo in Estonijo že izborila nastop na zaključnem turnirju stare celine, ki bo ... Siol.net

V Cerkljah padla Avstrija
Gorenjski Glas

184d Besedilo: Maja Bertoncelj Kategorija: Šport / torek, 11. junij 2019 / 12:50 Cerklje na Gorenjskem – Slovenska rokometna reprezentanca je v soboto v Cerkljah na Gorenjskem odigrala prijateljsko tekmo z Avstrijo, eno izmed treh gostiteljic evropskega prvenstva prihodnje leto. Številne navijače so razveselili z zmago. Boljši so bili s 35 ... Gorenjski Glas

Vujovića varovanci presenetili, v Latvijo optimistični

184d Kot so danes sporočili iz Rokometne zveze Slovenije ima Kavtičnik še vedno nekaj manjših težav s poškodbo. Nejc Cehte, ki ga je Veselin Vujović uvrstil na širši seznam, se bo ekipi pridružil pred tekmo z Estonijo. Ta bo na sporedu 16. junija, ob 18. uri v Areni Bonifika v Kopru. ... Siol.net

Severni sosedi spoznali slovensko moč

185d CERKLJE NA GORENJSKEM – Še dve tekmi sta pred slovenskimi rokometnimi reprezentanti, ki želijo kvalifikacije za evropsko prvenstvo končati z maksimalnim izkupičkom. Kot kaže, je v njih po dolgi sezoni še dovolj moči in motivacije. Mario Šoštarič je levičar. FOTO: Slavko Kolar Na testni tekmi v Cerkljah na Gorenjskem so ... Slovenske novice

186d Cerklje na Gorenjskem - Še dve tekmi sta pred slovenskimi rokometnimi reprezentanti, ki želijo kvalifikacije za evropsko prvenstvo končati z maksimalnim izkupičkom. Kot kaže, je v njih po dolgi sezoni ostalo še dovolj moči in motivacije. Na testni tekmi v Cerkljah so povsem nadigrali Avstrijce, kar je dobra popotnica za ... Delo

Slovenski rokometaši odpihnili Pajovičeve Avstrijce

186d Avstrijo sicer s klopi vodi nekdanji slovenski reprezentant Aleš Pajovič. Slovenci so v tekmo od začetka krenili zelo zavzeto in takoj prevzeli pobudo. Avstrijci so se po zaostanku z 0:3 otresli začetnega pritiska in se v drugi polovici prvega polčasa približali na le gol zaostanka pri 9:10 in 10:11. Nato ... Dnevnik

Avstrijci nedorasli RAZIGRANIM SLOVENCEM

186d Avstrijo sicer s klopi vodi nekdanji slovenski reprezentant Aleš Pajovič.Slovenci so v tekmo od začetka krenili zelo zavzeto in takoj prevzeli pobudo. Avstrijci so se po zaostanku z 0:3 otresli začetnega pritiska in se v drugi polovici prvega polčasa približali na le gol zaostanka pri 9:10 in 10:11. Nato so ... Ekipa24

Tri poroke, a prej še po tri zmage

187d Celje - Pri rokometašicah se je sezona končala z uvrstitvijo Slovenije na svetovno prvenstvo, pred fanti pa je še zadnja akcija. Nastop na evropskem prvenstvu so si že zagotovili, a kvalifikacije želijo prvič končati z maksimalnim številom točk. Težji izziv kot nedeljska domača tekma v Kopru proti Estoniji bo sredino ... Delo

Slovenci pred zadnjima kvalifikacijskima bojema nad četo nekdanjega reprezentanta

188d Preden se izbrana vrsta popolnoma posveti preostalima dvema ovirama v kvalifikacijah, bo odigrala še pripravljalno tekmo proti Avstriji, ki jo vodi nekdanji slovenski reprezentant Aleš Pajovič. Izbrani vrsti se bosta udarili v soboto ob 18. uri v športni dvorani v Cerkljah na Gorenjskem. "Za tekmo z Avstrijo smo se odločili ... Siol.net