Slovenci le do remija z Nizozemci

25d Ormož - Slovenci so v tekmo z Nizozemci krenili odločno, potem pa popustili in na koncu niso navdušili občinstva v prenovljeni ormoški dvorani. Bilo je neodločeno – 29:29 (19:13). Jutri bodo v mariborski dvorani Lukna poskusili popraviti vtis, ko se bodo ob 17.30 pomerili z na papirju močnejšo reprezentanco Srbije. ... Delo

Slovenski reprezentant: "Veliko stvari bi želel povedati, a te niso za javnost"

26d Slovenski rokometaši so v Prlekiji le remizirali z Nizozemsko. Na pripravljalni tekmi je bil končni izid 29:29, kljub temu, da je še v 38. minuti Slovenija vodila za kar 8 zadetkov. Tekmo so Slovenci odlično odprli, zgodaj povedli že s 6:1, polčas pa se je končal z 19:13. Po zadetku ... Žurnal24

Slovenija proti Nizozemski zapravila neverjetno prednost

26d Slovenski rokometaši so v tem letu dobili že dva obračuna proti Nizozemcem. Po dveh kvalifikacijskih zmagah - aprila letos so v Almereju slavili s 27:26, v Celju pa s 30:23 - za nastop na evropskem prvenstvu v začetku prihodnjega leta na Švedskem, Norveškem in v Avstriji pa so na današnjem ... Žurnal24

Dan prej je bilo preveč veselo

26d Slovenija - Nizozemska 29:29 (19:13) Ormož - Dvorana Hardek, gledalcev 800, sodnika: Lah in Sok (oba Slovenija). * Slovenija: Ferlin, Zaponšek, Henigman 5, Marguč 2 (2), Dolenec 4 (2), Cingesar 2, Skube 3, Poteko 1, Cehte 1, Kodrin 2, Gaber 3, Šoštarič 1, Ovniček, Grošelj, Bombač 5 (1), Suholežnik. * ... Ekipa24

Slovenci samo remizirali z Nizozemci

26d V šolsko dvorano na Hardeku v Ormožu je med neurjem maja lani vdrla voda in dvignila parket. Prenova je bila dolga, je pa poleg novega parketa prinesla še slačilnici, klubske prostore za rokometnega prvoligaša Jeruzalem Ormož, fitnes in tribuno, tako da je zdaj v njej prostora za več kot 700 ... Dnevnik