Slovenski rokometaši popravili bled vtis iz Ormoža

24d Izbranci slovenskega selektorja Veselina Vujovića so po petkovem neodločenem izidu proti Nizozemcem v Ormožu in predvsem porazni predstavi v drugem polčasu, ko so zapravili kar osem golov prednosti, na današnjem dvoboju v mariborski Lukni pokazali bolj stalno predstavo in na kolena položili veliko bolj uveljavljene Srbe. Slovenski rokometaši so teden ... Dnevnik

V Lukni so popravili vtis iz Ormoža

24d Maribor – Če so slovenski rokometaši v petek razočarali svoje privržence z neodločenim izidom proti Nizozemski v Ormožu, kjer so v drugem polčasu zapravili kar osem golov prednosti, so v drugem pripravljalnem nastopu igrali bistveno bolje in popravili vtis. V mariborski dvorani Lukna so spravili na kolena reprezentanco Srbije. Izbranci ... Delo

Slovenci popravili vtis iz Ormoža

24d Moška rokometna reprezentanca Slovenije je na današnji pripravljalni tekmi v Mariboru premagala Srbijo (30:24). Izbranci slovenskega selektorja Veselina Vujovića so po petkovem neodločenem izidu proti Nizozemcem v Ormožu in predvsem porazni predstavi v drugem polčasu, ko so zapravili kar osem golov prednosti, na današnjem dvoboju v mariborski Lukni pokazali bolj ... Žurnal24

24d * Dvorana Lukna, gledalcev 800, sodnika: Majer in Žitnik (oba Slovenija). * Slovenija: Zaponšek, Kastelic, Henigman 3, Marguč, Janc 3, Dolenec 3 (1), Skube 2, Poteko, Cehte 1, Kodrin 1, Gaber 3, Zarabec 3 (1), Šoštarič 4, Ovniček, Bombač 5 (1), Suholežnik 2. * Srbija: Čupara, Milosavljev, Vujić 2, Stanković, ... Ekipa24

Slovenske novice

24d MARIBOR – Slovenska moška rokometna reprezentanca je na današnji pripravljalni tekmi v Mariboru premagala Srbijo s 30:24 (16:10). Izbranci slovenskega selektorja Veselina Vujovića so po petkovem neodločenem izidu proti Nizozemcem v Ormožu in predvsem porazni predstavi v drugem polčasu, ko so zapravili kar osem golov prednosti, na današnjem dvoboju v ... Slovenske novice

Slovenski rokometaši danes še s Srbi

24d V slovenskem taboru so bili po petkovem remiju v Prlekiji zelo slabe volje, predvsem zaradi izjemno blede predstave v drugi polovici tekme, ko so zapravili kar osem golov prednosti. Izbrance slovenskega selektorja Veselina Vujovića danes čakajo na papirju veliko močnejši Srbi. Za Jureta Dolenca, Deana Bombača in druge slovenske rokometaše ... Siol.net