Le en polčas premalo za podvig

17d Potem ko so Celjani v prejšnjem krogu v Zlatorogu dosegli premierno zmago proti norveškemu Elverumu (32:25), so danes doživeli že peti poraz med evropsko elito. Po zelo dobrem in obetavnem prvem polčasu (14:14) so v nadaljevanju popustili in visoko izgubili, na naslednjih dveh tekmah pa jih čakata uri resnice v ... Dnevnik

Prvi polčas smerokaz za dvodejanko z Zagrebom

17d Szeged - Rokometaši iz mesta ob Savinji so po obetavnem prvem polčasu v drugem močno popustili in pričakovano ostali brez točk, navkljub petemu porazu pa imajo še vedno lepe možnosti, da si izborijo nastop v osmini finala. Prvo priložnost za izpolnitev tega cilja bodo imeli v nedeljo, 10. novembra, ko ... Delo

Celjani konkurenčni le v prvem polčasu

17d Rokometaši iz mesta ob Savinji so po obetavnem prvem polčasu v drugem močno popustili in pričakovano ostali brez točk, navkljub petemu porazu pa imajo še vedno lepe možnosti, da si izborijo nastop v osmini finala. Prvo priložnost za izpolnitev tega cilja bodo imeli v nedeljo, 10. novembra, ko bodo v ... Siol.net

Celjani poraženi v "slovenskem" Szegedu

17d Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v šestem kolu skupine A lige prvakov klonili pri moštvu MOL-Pick Szeged (31:24). Celjani so po izenačenem prvem polčasu popustili v drugem. Več sledi! Liga prvakov (skupina A), 6. kolo: MOL-Pick Szeged - Celje PL 31:24 (14:14) Elverum - PPD Zagreb Flensburg - Barcelona 27:34 ... Žurnal24

Celjani po slabšem drugem polčasu izgubili na Madžarskem

17d Celjani so odlično odprli srečanje, dvakrat vodili za tri zadetke (4:1, 5:2), nato pa so se v 15. minuti znašli v zaostanku (6:5), a črne minute niso trajale dolgo in Pivovarji so spet povedli, tudi za dva zadetka (11:9). Gostitelji so jih ob igralcu več ujeli, tekmeca pa sta bila ... Siol.net

V živo: Celjani pri "slovenskem" Szegedu

17d Kielce so bile v soboto za gol boljše od Veszprema (34:33), na tekmi pa so nastopili številni Slovenci. Blaž Janc je k zmagi domačih prispeval en gol, za Veszprem pa jih je Dragan Gajić zadel sedem, Gašper Marguč tri in Blaž Blagotinšek enega. Borut Mačkovšek se ni vpisal med strelce. ... Siol.net

Pick Szeged - Celje Pivovarna Laško

17d Rokometaši Celja Pivovarne Laško gostujejo v slovensko obarvanem Szegedu. Tekma 6. kroga Lige prvakov se bo začela ob 17. uri. V Szegedu že vrsto let igrajo naši reprezentanti Dean Bombač, Matej Gaber, Nik Henigman in Mario Šoštarič. Celjska ekipa se je v minuli sezoni najmočnejšega klubskega tekmovanja na stari celini ... RTV Slovenija

18d Celje - Potem ko so rokometaši Celja Pivovarne Laško v sredo »preživeli« Ribnico in ostali popolni v ligi NLB, bodo želeli dobro formo prenesti v november, v katerem bodo skoraj vse sile usmerili v Evropo. V mesecu dni si lahko zagotovijo preboj v osmino finala lige prvakov, ključne bodo tekme ... Delo

Ocvirk: V Szeged ne gremo na izlet

18d Tako Pick Szeged kot Celje Pivovarna Laško imata v domačih ligah po osmih krogih enak izkupiček – po osem zmag. Razlika je le v tem, da si madžarski klub deli prvo mesto s prav tako še neporaženim Veszpremom, slovenski klub pa je prvi na lestvici z dvema točkama prednosti pred ... Dnevnik

Trener Celja opozarja zlasti na madžarskega orjaka

19d Madžarska ekipa iz mesta, ki je znano po suhomesnatih izdelkih, je absolutna favoritinja medsebojnega dvoboja. Poleg slovenske "štiriperesne deteljice" (Dean Bombač, Matej Gaber, Nik Henigman in Mario Šoštarič) so v tej zasedbi še številni drugi imenitni rokometaši, kot so Madžari Richard Bodo, Bence Banhidi in Roland Mikler, Hrvata Mirko Alilović ... Siol.net