Trebanjci zapravili možnost za preboj v drugi del evropskega tekmovanja
Dolenjski list

14h 24.2.2021 | 20:30 Ljubljana - Trebanjski Trimo je na današnji zaostali tekmi 4. kroga skupinskega dela evropske lige v Ljubljani izgubil proti danskemu Gudmeju s 27:30 (13:16) in tako v manj kot 24 urah doživeli še drugi poraz proti Dancem. Po včerajšnjem izenačenem obračunu in tesnem porazu (32:31) so bili ... Dolenjski list

Za Trimo drugi poraz proti Dancem že usoden

16h Rokometaši trebanjskega Trima so na današnji zaostali tekmi 4. kroga skupinskega dela evropske lige v Ljubljani izgubili proti danskemu Gudmeju (27:30). Trebanjski rokometaši so v manj kot 24 urah doživeli še drugi poraz proti danskim tekmecem. Po torkovem izenačenem obračunu in tesnem porazu so bili na današnjem dvoboju v Stožicah ... Žurnal24

Trebanjci so si po novem porazu zaprli vrata napredovanja

16h Trebanjski rokometaši so v manj kot 24 urah doživeli še drugi poraz proti tekmecem iz danskega Gudmeja. Po torkovem izenačenem obračunu in tesnem porazu so bili na današnjem dvoboju v Stožicah v podrejenem položaju, po šestem porazu v nizu pa so zapravili možnosti za preboj v izločilne boje. Dolenjska ekipa ... Siol.net

Trebanjski rokometaši po dramatični končnici praznih rok v Stožicah

1d 24.2.2021 | 07:20 Ljubljana - Rokometaši trebanjskega Trima so na sinočnji tekmi 9. kroga skupinskega dela evropske lige v Ljubljani izgubili proti danskemu Gudmeju z 31:32 (16:17). Slovenska in danska ekipa bosta danes v dvorani Stožice igrali še zaostalo tekmo 3. kroga v skupini D. * Dvorana Stožice, brez gledalcev, ... Dolenjski list

Gudme v Tivoliju porazil Trebanjce

1d Rokometaši trebanjskega Trima so se v 9. krogu Evropske lige v Tivoliju pomerili z danskim Gudmejem in izgubili z 31:32. Ekipi se bosta v sredo pomerili še enkrat. Trebanjci so večji del prvega polčasu imeli vse niti igre v svojih rokah. Takoj so povedli s 3:0, v nadaljevanju pa - ... RTV Slovenija

Trebanjci po tesnem porazu na robu izpada

1d Rokometaši trebanjskega Trima so na današnji tekmi 9. kola skupinskega dela evropske lige v Ljubljani izgubili proti danskemu Gudmeju (32:31). Slovenska in danska ekipa bosta v sredo v dvorani Stožice igrali še zaostalo tekmo 3. kola v skupini D. Dolenjska zasedba je doživela peti poraz v nizu v drugem najmočnejšem ... Žurnal24

Trebanjci po vodstvu ostali praznih rok

1d Trebanjski levi so spomladanski del sezone začeli z dvema prvoligaškima zmagama in utrdili drugo mesto na prvenstveni lestvici. Zdaj je po naporni evropski turneji po Švici in Nemčiji na sporedu dvojček izjemno pomembnih obračunov z Danci. Na prvem so klonili za zadetek. Potem ko so v zaključku tekme vodili z ... Siol.net

Trimo dvakrat v dveh dneh proti danskim podprvakom

2d Trebanjski levi so spomladanski del sezone začeli z dvema prvoligaškima zmagama in utrdili drugo mesto na prvenstveni lestvici. Zdaj je po naporni evropski turneji po Švici in Nemčiji na sporedu dvojček izjemno pomembnih obračunov z Danci. "Danci imajo v svojih vrstah kar nekaj odličnih posameznikov. Obračun bo zelo zahteven, a ... Siol.net