Če ne daš gola, ne moreš zmagati
Slovenske novice

67d LJUBLJANA –Sanjski začetek in klavrno nadaljevanje z ogromno zapravljenimi streli sta rokometašicam Krima Mercator prinesla še tretji poraz v glavnem delu lige prvakinj, drugega v domači dvorani. Ferencvaros je bil boljši s 25:23 (10:10), in če Ljubljančanke v zadnjih treh tekmah ne bodo uprizorile čudeža, bodo znova ostale brez nastopa ... Slovenske novice

Ferencvaroš v veliki meri uničil Krimove sanje o četrtfinalu

68d Sanjsko. Tako bi lahko opisali začetek Krima, ki je po sedmih minutah vodil s 5:0, po sedemnajstih že z 9:3, v vratih pa je do takrat blestela Miša Marinček Ribežl z osmimi obrambami. A nadaljevanje je bilo precej manj sanjsko, kajti Madžarke so v petih minutah naredile delni izid 5:0 ... Dnevnik

Krim kljub dobremu začetku pred 1457 gledalci zašel v težave

69d Po uvodnih porazih proti norveškemu Kristiansandu in romunski Bukarešti je Krimu na obračunu z madžarskim tekmecem dobro kazalo, a kot se je izkazalo, le v približno prvih 20 minutah. Za razliko od prvega so bile v drugem polčasu gostje ves čas v prednosti ter na koncu Krimu zadale nov poraz, ... Ekipa24

Krimovke po spodbudnem začetku znova poražene

69d Po uvodnih porazih proti norveškemu Kristiansandu in romunski Bukarešti je Krimu na obračunu z madžarskim tekmecem dobro kazalo, a kot se je izkazalo, le v približno prvih 20 minutah. Za razliko od prvega so bile v drugem polčasu gostje ves čas v prednosti ter na koncu Krimu zadale nov poraz, ... Dnevnik

Morda že usoden poraz Krima

69d Krimovke bodo v 4. krogu 23. februarja gostovale pri Kristiansandu. Več sledi! EHF liga prvakinj (skupina 2), 7. kolo: Krim Mercator - Ferencváros 23:25 (10:10) Györ - Kristiansand Nedelja: Thüringer HC - CSM Bukarešta LESTVICA: 1. Györ 11 (-1) 2. Kristiansand 8 (-1) 3. CSM Bukarešta 8 (-1) 4. Ferencváros ... Žurnal24

Krimovkam se tudi v tretje ni izšlo

69d Ljubljanska ekipa si je z novim porazom močno priprla vrata četrtfinala. Krimu je v začetku obračuna na Kodeljevem dobro kazalo, a je zdržal le prvih 20 minut, nato pa popustil. V drugem polčasu so bile gostje ves čas v prednosti ter na koncu četi Uroša Bregarja zadale nov poraz, ki ... Siol.net

Krimovkam četrtfinale Lige prvakinj polzi iz rok

69d Rokometašice Krima Mercatorja so v drugem delu Lige prvakinj doživele še tretji poraz, potem ko jih je Ferencvaros na Kodeljevem premagal s 25:23. Krimovke imajo tako tri kroge pred koncem zelo majhne možnosti za preboj v četrtfinale, saj ima Ferencvaros na četrtem mestu skupine 2 štiri točke prednosti. Ljubljančanke so ... RTV Slovenija

Sanjski začetek ni obrodil točk za nenatančni Krim

69d Ljubljana - Zgrešeni »zicerji« so drago stali rokometašice Krima Mercatorja, ki tudi po tretji tekmi glavnega dela EHF lige prvakinj ostajajo praznih rok. Ferencvaros so imele že skoraj na kolenih, ko so dosegle uvodnih pet golov in po zadetku razpoložene Francozinje Marie-Paule Gnabouyou vodile celo z 9:3 v 18. minuti. ... Delo

69d Celje - Ko so 26. septembra lani Celjani v Ribnici doživeli prvi ligaški poraz po skoraj treh letih, so se na šok odzvali idealno, s podvigom proti Flensburgu štiri dni kasneje. Njihovi navijači upajo, da bo sredina hladna prha proti Trimu imela podoben učinek, ko bodo pivovarji jutri ob 17. ... Delo

Bo Krimovkam v tretje uspelo?

69d Ljubljanska ekipa bi v primeru zmage naredila pomemben korak k preboju v četrtfinale, v nasprotnem primeru bi se od tega močno oddaljile. Trenutno je na predzadnjem mestu v skupini 2: vodi Györ z 11 točkami, Kristiansand in Bukarešta sta jih zbrali po osem, Ferencvaros pet, Krim tri, nemški Thüringer pa ... Siol.net

Krimovke danes proti Ferencvarosu

69d Ferencvaros je v zadnjem času v zelo dobri formi, to je dokazal konec minulega tedna, ko je na domačem igrišču remiziral proti izjemno močnemu in zvezdniškemu Györu, ki je v zadnjih dveh sezonah pokoril mednarodno konkurenco in slavil v ligi prvakinj. Ljubljanska ekipa bi v primeru zmage naredila pomemben korak ... Ekipa24

Trimova zaušnica opozorilo Celjanom

70d Celjani so na sredini generalki poskrbeli za blamažo, saj so doma na vnaprej odigrani tekmi 17. kroga v slovenski ligi izgubili proti Trimu (26:31). Trebanjci so tako postali prvi slovenski klub s skalpom pivovarjev v Zlatorogu po več kot petih letih: pred njimi so se v njem zadnji veselili igralci ... Dnevnik