Podvig Gorenja v Španiji

41d Ljubljana - Velenjski rokometaši so po dveh porazih proti tekmecem iz nemškega Magdeburga in francoskega Nantesa vendarle okusili slast zmage v drugem najmočnejšem klubskem tekmovanju na stari celini in na Pirenejskem polotoku ukanili nekoč izjemno močne rokometaše iz Leona. Izbranci Zorana Jovičića so si po desetih minutah igre resda pridelali ... Delo

Velenjčani iz Španije s polnim izkupičkom

42d Rokometaši Gorenja Velenja so v 3. krogu Pokala EHF s 26:23 zmagali v Leonu, kar je njihova prva zmaga v tem tekmovanju. Izbranci Zorana Jovičića so si po desetih minutah igre resda pridelali zaostanek treh golov (2:5), nato pa bili povsem konkurenčni izbrancem znanega strokovnjaka Manola Cadenasa, sicer nekdanjega selektorja ... RTV Slovenija

Velenjčani do prve zmage v Pokalu EHF

42d Velenjski rokometaši so po dveh porazih proti tekmecem iz nemškega Magdeburga in francoskega Nantesa vendarle okusili slast zmage v drugem najmočnejšem klubskem tekmovanju na stari celini in na Pirenejskem polotoku ukanili nekoč izjemno močne rokometaše iz Leona. Profimedia Izbranci Zorana Jovičića so si po desetih minutah igre resda pridelali zaostanek ... Žurnal24

Velenjčani v tretjem krogu do prve zmage v letošnjem pokalu EHF

42d Velenjski rokometaši so po dveh porazih proti tekmecem iz nemškega Magdeburga in francoskega Nantesa vendarle okusili slast zmage v drugem najmočnejšem klubskem tekmovanju na stari celini in na Pirenejskem polotoku ukanili nekoč izjemno močne rokometaše iz Leona. Izbranci Zorana Jovičića so si po desetih minutah igre resda pridelali zaostanek treh ... Siol.net

Velenjčani prvič zmagali v pokalu EHF

42d V velenjski ekipi je bil na današnji tekmi najbolj učinkovit Matic Verdinek s petimi goli, Aleks Kavčič in Andris Celminš sta dosegla po štiri zadetke. Slovenski pokalni prvaki so pred današnjo tekmo na Pirenejskem polotoku klonili proti tekmecem iz nemškega Magdeburga in francoskega Nantesa. Velenjska ekipa bo v prihodnjem krogu ... Ekipa24