» Arhiv za kategorijo Tenis

Nadal šokiran nad vprašanjem novinarja: To je sranje! #video

1h 12' Rafael Nadal je v ponedeljek na zaključnem turnirju izgubil uvodni dvoboj in dal Novaku Đokoviću še eno možnost več, da se Srb na koncu sezone povzpne na prvo mesto lestvice ... Siol.net

Tudi ženska prva deseterica brez sprememb, Hercogova na 49. mestu

1d Avstralka Ashleigh Barty je preživela svoj prvi teden na prvem mestu na lestvici WTA. Druga s skoraj 2000 točkami zaostanka je Čehinja Karolina Pliškova, tretja pa Japonka Naomi Osaka. Razlika ... Siol.net

Razsulo v hrvaški ekipi za Davisov pokal: kdo bo vodil branilce lovorike?

1d Teden dni pred finalom Davisovega pokala v Madridu je hrvaška teniška reprezentanca, branilka lovorike, ostala brez selektorja Željka Krajana. Ta je dal odpoved, v pogovoru za HINA pa je pojasnil, ... Delo

Mnogo prezgodnja smrt še enega nekdanjega vrhunskega športnika

1d Moskva – Iz Rusije prihaja nova žalostna novica o prezgodnji smrti bivšega vrhunskega športnika. V 53. letu starosti je namreč včeraj preminil nekdanji teniški as Aleksandr Volkov. Med drugim je ... Delo

Sinner zmagovalec turnirja ATP do 21 let

2d Italijanski teniški igralec Jannik Sinner je zmagovalec finalnega turnirja ATP do 21 let v Milanu. Osemnajstletnik, ki je na turnirju igral s povabilom prireditelja, je v finalu premagal prvega nosilca, ... Siol.net

Druga igralka sveta na lovu za novo trenersko močjo

4d Številka dve ženskega tenisa, Čehinja Karolina Pliškova, v prihodnje ne bo več sodelovala s trenerko Španko Conchito Martinez, nekdanjo zmagovalko Wimbledona. To je Čehinja sporočila preko družbenih omrežij. Siol.net

Zvezdnik Barcelone je bil presenečen nad odzivom Federerja

4d Po koncu finalnega teniškega turnirja v Londonu, ko bo igralo osem najboljših igralcev, bo od 18. do 24. novembra v Madridu potekal še Davisov pokal. Ta bo prvič potekal v ... Siol.net

Margaret Court znova vrti jezik, s pomočjo medijev želi vabilo na avstralski grand slam

4d Naslednje leto bo minilo natančno 50 let, odkar je avstralska teniška igralka Margaret Court osvojila takoimenovani koledarski grand slam, se pravi, da je v enem leto zmagala na vseh štirih ... Dnevnik

Mulejeva dvakratna svetovna prvakinja

Gorenjski Glas

5d Teniška igralka Barbara Mulej je na Floridi osvojila naslov najboljše veteranke med posameznicami in v paru s Karin Lušnic. Gorenjski Glas