Aljaž Bedene obstal v četrtfinalu

44d Tridesetletni Bedene je v drugem največjem nizozemskem mestu dosegel dve odmevni zmagi. Trenutno 52. igralec na lestvici ATP je najprej v uvodnem krogu premagal Francoza Benoita Paireja, sicer 19. igralca na lestvici ATP, s 6:2 in 6:4, v drugem pa je izločil še šestega igralca na svetu in drugega nosilca ... Dnevnik

Po četrtkovi SENZACIJI je ALJAŽ BEDENE v Rotterdamu postregel z DRAMO

44d Aljaž Bedene je izgubil četrtfinalni obračun na turnirju ATP v Rotterdamu z nagradnim skladom 2.013.855 evrov. Boljši je bil Kanadčan Felix Auger-Aliassime, ki je po uri in 53 minutah slavil s 6:4 in 7:6 (6). Tridesetletni Slovenec je v drugem največjem nizozemskem mestu dosegel dve odmevni zmagi. Trenutno 52. igralec ... Ekipa24

Aljaž Bedene po hudem boju priznal premoč 18-letnemu Kanadčanu

44dSiol.net

Aljaže Bedene bo po življenjski zmagi igra za polfinale

44d Aljaža Bedeneta v četrtfinalu turnirja v Rotterdamu čaka šele 18-letni Felix Auger-Aliassime, ki velja za enega najbolj talentiranih igralcev na turneji. Ljubljančana čaka vse prej kot lahko delo, a ima vseeno možnosti, da se še drugič v karieri uvrsti v polfinale turnirja ATP (500). Glavna akterja do zdaj še nista ... Siol.net

Kot Federer! Slovenec do skalpa kariere z NEVERJETNO TOČKO, ki jo boste želeli videti večkrat! (video)

45d Najboljši slovenski igralec na lestvici ATP, trenutno je na 51. mestu, je bil včeraj boljši od šestega igralca na svetu, Grka Stefanosa Cicipasa, po uri in 32 minutah ga je premagal s 7:5 in 6:4. Tridesetletnega Bedeneta, ki je v prvem krogu nizozemskega turnirja ukanil Francoza Benoita Paireja, sicer 19. ... Ekipa24

Kaj nam je po veliki teniški senzaciji povedal Aljaž Bedene? #video

45d Stefanos Cicipas je bil proti našemu igralcu nemočen. Foto: Guliver/Getty Images Dejstvo je, da je Stefanos Cicipas, 21-letni teniški igralec, prihodnost svetovnega tenisa. Mladi Grk je svojo kakovost pokazal lani na finalnem turnirju v Londonu, ko je zmagal prestižni turnir najboljše osmerice. Omenimo lahko, da je vzel skalp vsem članom ... Siol.net

Slovenec izločil enega najboljših igralcev na svetu!

45d Slovenski teniški igralec Aljaž Bedene kaže sijajne predstave na turnirju v Rotterdamu z nagradnim skladom 2.013.855 evrov. Najboljši slovenski igralec na lestvici ATP, trenutno je 51. mestu, je bil danes boljši od šestega igralca na svetu Grka Stefanosa Tsitsipasa, po uri in 32 minutah ga je premagal s 7:5 in ... Žurnal24

Lep podvig Aljaža Bedeneta

45d Slovenski teniški igralec Aljaž Bedene kaže sijajne predstave na turnirju v Rotterdamu z nagradnim skladom 2.013.855 evrov. Najboljši slovenski igralec na lestvici ATP, trenutno je 51. mestu, je bil danes boljši od šestega igralca na svetu Grka Stefanosa Tsitsipasa, po uri in 32 minutah ga je premagal s 7:5 in ... Delo

Aljaž Bedene v Rotterdamu izločil Stefanosa Tsitsipasa

45d V prvem nizu sta Bedene in Tsitsipas dokaj zanesljivo držala svoj začetni udarec vse do enajste igre, ko je Slovenec naredil "break" in povedel s 6:5. V naslednji igri je Bedene prikazal zrelo predstavo in po 53 minutah prvi niz dobil s 7:5. Ljubljančan je še bolje odprl drugi niz, ... Dnevnik

SKALP KARIERE ZA BEDENETA! Slovenec izločil ŠESTEGA IGRALCA SVETA!

45d V prvem nizu sta Bedene in Tsitsipas dokaj zanesljivo držala svoj začetni udarec vse do enajste igre, ko je Slovenec naredil "break" in povedel s 6:5. V naslednji igri je Bedene prikazal zrelo predstavo in po 53 minutah prvi niz dobil s 7:5. Ljubljančan je še bolje odprl drugi niz, ... Ekipa24

Senzacija v Rotterdamu: Aljaž Bedene odpihnil šestega igralca sveta!

45d V prvem krogu tega turnirja je Ljubljančan premagal Francoza Benoita Paireja, trenutno 19. igralca sveta. Za Aljaža in Stefanosa bo to prvi medsebojni dvoboj. Siol.net

Kaj Aljaž Bedene lahko stori proti šestemu igralcu sveta?

46d Aljaž Bedene se bo v 2. krogu turnirja v Rotterdamu udaril s Stefanosom Cicipasom, trenutno šestim igralcem sveta. Za kako kakovostnega igralca gre, je dovolj zgovoren podatek, da je lani v svojo vitrino postavil tri lovorike. Ena od njih je tudi zmaga na finalnem turnirju v Londonu. Letošnjo sezono 21-letni ... Siol.net

Na teniških igriščih spet pestro, a danes brez Aljaža Bedeneta

46dSiol.net

Puf, to pa je bil udarec #video

46d Benoit Paire je znan kot eden bolj kontroverznih teniških igralcev na turneji. Njegova kakovost ni sporna, sploh takrat, ko je razpoložen za igro. V torek ni bil ravno razpoložen, potem ko ga je Aljaž Bedene brez večjih težav premagal po dveh nizih (6:2, 6:4). A mu je vseeno uspel izjemen ... Siol.net

Bedene zanesljivo v drugi krog Rotterdama

47d Tako v prvem kot drugem nizu sta Bedenetu uspela dva odvzema servisa nasprotniku, v drugem nizu je Paire v osmi igri uspel odvzeti servis 30-letnemu Slovencu, a to ni spremenilo poteka dvoboja. Bedenetu sta namreč že takoj na začetku drugega niza uspela dva "brejka" in dvoboj je potem mirno pripeljal ... Ekipa24

Bedene v Rotterdamu do uglednega skalpa

47d Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je v prvem krogu turnirja v Rotterdamu (2.013.855 evrov) zanesljivo s 6:2 in 6:4 premagal Francoza Benoîta Paireja, 19. igralca sveta. Dvainpetdeseti igralec sveta je za zmago potreboval uro in pet minut. Tako v prvem kot drugem nizu sta Bedenetu uspela dva odvzema servisa ... Žurnal24

Bedene izločil 19. igralca sveta Paireja

47d Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene se je uvrstil v osmino finala turnirja v Rotterdamu, potem ko je s 6:2 in 6:4 premagal Francoza Benoita Paireja, 19. na lestvici ATP. Bedene je v prvem niz dvakrat odvzel servis nasprotniku in povedel s 5:2, nato pa niz po 28 minutah brez ... RTV Slovenija

Aljaž Bedene odpihnil Francoza, ki ga je lani obdolžil žalitve

47d Aljaž Bedene je v prvem krogu turnirja v Rotterdamu po uri in treh minutah igre gladko izločil Francoza Benoita Paireja, s katerim se že dobro poznata. Danes sta namreč odigrala že deseti medsebojni dvoboj, Ljubljančan pa je statistiko popravil na 6:4 v zmagah. Še zelo živ je tudi spomin na ... Siol.net

Aljaž Bedene igra proti Francozu, ki ga je obdolžil žalitve

47d Aljaž Bedene v prvem krogu turnirja v Rotterdamu igra proti Francozu Benoitu Paireju, s katerim se že dobro poznata. To bo zanju že deseti medsebojni dvoboj, statistika pa je na strani Ljubljančana, ki je Paireja premagal petkrat. Nazadnje sta igrala lani v polfinalu v Metzu, ko je bil po treh ... Siol.net