Polona Hercog po odličnem začetku ostala praznih rok, Bedene izpadel tudi v dvojicah

26d Polona Hercog se je v torek v Moskvi brez težav prebila v drugi krog tekmovanja, v drugem krogu pa je bila njena nasprotnica Belinda Bencic, tretja nosilka turnirja. Mariborčanka je dvoboj začela zelo dobro, potem ko je prvi niz suvereno dobila s 6:1. Drugi niz je bil bolj izenačen, saj ... Siol.net

Slaba zaključka v drugem in tretjem nizu Hercogovo stala zmage

26d Polona Hercog je v drugem krogu teniškega turnirja v Moskvi izgubila proti Belindi Bencic z 1:6, 6:3 in 6:4. Najboljša slovenska teniška igralka je zadela odlično, dobila prvih pet iger in v uvodnem nizu slavila s 6:1. V drugem nizu je bila enakovredna do 3:3, nato je v osmi igri ... RTV Slovenija

Benčičeva previsoka ovira za Hercogovo

26d Hercogova je v 1. krogu premagala 60. igralko sveta, Čehinjo Katerino Siniakovo, s 6:4 in 6:2. Moskva, WTA (1,02 milijona dolarjev): - 1. krog: Belinda Benčič (Švi/3) - Polona Hercog (Slo) 1:6, 6:3, 6:4. Ekipa24

Jesensko zatišje na domačih igriščih: Mladi opozarjajo nase

27d Konec tedna so se najboljši igralci in igralke mlajših kategorij zbrali na fakulteti za šport, kjer so opravili redne letne meritve motoričnih sposobnosti in antropometričnih značilnosti, katerih rezultati jim bodo služili pri pripravi programov dela za naslednja obdobja. Na testiranje pod okriljem TS je bilo povabljenih 88 igralk in igralcev. ... Ekipa24

V živo: Polona Hercog zelo dobro igra proti 10. igralki sveta

27d Polona Hercog se je v torek v Moskvi brez težav prebila v drugi krog tekmovanja, v drugem krogu pa je njena nasprotnica Belinda Bencic, tretja nosilka turnirja. Igralki sta do zdaj igrali le en medsebojni dvoboj. Leta 2014 je bila v Rimu boljša 22-letna Švicarka, ki je letos dobila turnir ... Siol.net

Hercogova v Moskvi čez prvo oviro

27d Slovenska teniška igralka Polona Hercog se je uvrstila v drugi krog turnirja v Moskvi, potem ko je s 6:4 in 6:2 premagala Čehinjo Katerino Siniakovo. Hercogova, 48. z lestvice WTA, je 12 mest nižje uvrščeno Siniakovo ugnala po uri in 18 minutah igre. Končno razmerje točk je bilo 63:51, brejki ... RTV Slovenija

V živo: Aljaž Bedene v Moskvi proti dvometrskemu Hrvatu, Hercogova uspešna

27d Aljaž Bedene, trenutno naš najboljši teniški igralec, se po krajšem premoru znova vrača na igrišče. Na turnirju v Moskvi, kjer se je lani prebil do drugega kroga, bo igral proti hrvaškemu veteranu Ivo Karloviću, ki imaže 40 let. Igralca sta do zdaj igrala štiri medsebojne dvoboje, vse pa je dobil ... Siol.net

Bedene v Moskvi začel z zmago

28d Bedene bo v torek začel tudi posamični del turnirja v ruski prestolnici. Njegov prvi nasprotnik bo Hrvat Ivo Karlović. Siol.net