HUDE OBTOŽBE nekoč prvega tenisača sveta: ATP je sranje, NJEGA so štirikrat ujeli na DOPINGU …

49d Nekoč je bil na vrhu teniškega sveta, leta 1998 se je povzpel na prvo mesto lestvice ATP, danes to organizacijo ostro kritizira. O njej nima pohvalnih besed, hkrati je prepričan, da je v njegovih časih pomagala ameriškim igralcem. Marcelo Rios je udaril z vso silo. "ATP je največje sranje, ki ... Ekipa24

Bivši prvi igralec: Agassi je bil štirikrat dopingiran, vse so zamolčali

49d Zdaj 44-letni Čilenec Marcelo Rios je bil nekoč prvi igralec sveta. Specialist za peščena igrišča turnirja za grand slam v svoji karieri ni osvojil, enkrat je zaigral le v finalu Odprtega prvenstva Avstralije. Svojo športno pot je sklenil pri 27 letih, saj je imel veliko težav s poškodbami. "ATP smrdi, ... Žurnal24