Danes bosta v Wimbledonu znani obe finalistki

103d V Wimbledonu sta danes na sporedu ženska polfinalna obračuna. V prvem se bo Simona Halep pomerila z Elino Svitolino, v drugem pa Serena Williams z Barboro Strycovo. Za favoritnji veljata Romunka in Američanka. Halepova je v polfinalu Wimbledona igrala že pred petimi leti in bila četrtfinalistka dvakrat v zadnjih treh ... RTV Slovenija

Serena Williams igra že 37. polfinale na turnirju za grand slam

103d Kot prvi bosta na osrednje igrišče stopili Simona Halep in Elina Svitolina. Igralki sta so zdaj igrali osem medsebojnih dvobojev, a še nobenega na travi. Izid v zmagah je izenačen na 4:4, zadnje trije dvoboji pa so pripadli Ukrajinki, ki se je do zdaj v Wimbledonu prebila najdlje do osmine ... Siol.net

Čaka nas epsko polfinale!

104d Velika trojica svetovnega tenisa tudi v četrtfinalu turnirja v Wimbledonu ni dovolila presenečenj. Branilec naslova in prvi nosilec Srb Novak Đoković je gladko ugnal Belgijca Davida Goffina, Švicar Roger Federer je Japoncu Keiju Nishikoriju prepustil le en niz, Španec Rafael Nadal pa proti Američanu Samu Querreyju prav tako ni imel ... Žurnal24

Velika trojica v polfinalu, napredoval tudi Đoković

104d Na osrednje igrišče je kot prvi stopil Novak Đoković in Davida Goffina odpravil v manj kot dveh urah. V prvem nizu se je Belgijec še kolikor toliko dobro upiral, Srb ga je dobil s 6:4, nato pa je Đoković nasprotniku dopustil le še dve igri. V drugem nizu mu je ... Siol.net

Đoković zlahka prek Goffina v polfinale

104d Za štirikratnega zmagovalca turnirja je bila to jubilejna, 70. zmaga v Wimbledonu, v polfinale pa se je na "sveti travi" uvrstil že devetič. Skupno ima na turnirjih za grand slam že 36 uvrstitev v polfinale. Tam se bo srečal z zmagovalcem dvoboja med Argentioncem Guidom Pello in Špancem Robertom Bautisto. Dnevnik

Đoković z lahkoto v polfinale

104d V četrtfinalu je s 6:4, 6:0 in 6:2 premagal Belgijca Davida Goffina, 21. nosilca. Za štirikratnega zmagovalca turnirja je bila to jubilejna, 70. zmaga v Wimbledonu, v polfinale pa se je na "sveti travi" uvrstil že devetič. Skupno ima na turnirjih za grand slam že 36 uvrstitev v polfinale. Tam ... Ekipa24

V živo: Đoković po hitrem postopku napredoval v polfinale

V živo: Đoković po hitrem postopku napredoval v četrtfinale

Đoković gladko v polfinalu Wimbledona

104d Danes bosta znana oba moška polfinalna para na prestižnem teniškem turnirju v Wimbledonu. Prvi nosilec Novak Đoković je v četrtfinalnem dvoboju na osrednjem igrišču (Centre Court) brez težav nadigral Davida Goffina s 6:4, 6:0, 6:2 . Ta čas se merita Roberto Bautista Agut in Guido Pella, zmagovalec se bo v ... Delo

Četrtfinale: kdo tokrat izziva veliko trojico?

104d Na osrednje igrišče bo prvi stopil Novak Đoković. Srbskega teniškega zvezdnika tokrat čaka David Goffin. Igralca sta do zdaj igrala že sedem medsebojnih dvobojev, izid pa je na strani Đokovića (5:2), ki je tudi tokrat v vlogi favorita. "Dobro se počutim na igrišču. Zadovoljen sem z igro do zdaj in ... Siol.net

Trije "sebičneži", ki ne nameravajo kar tako oditi

105d Lahko bi jih imenovali sebičneži. Sploh če pogledamo turnirje velike četverice, saj od leta 2017 niso zraven spustili nobenega drugega igralca. Od leta 2017 je bil najuspešnejši Rafael Nadal, ki je zmagal na štirih, Novak Đoković in Roger Federer pa sta od takrat zbrala tri zmage na turnirju velike četverice. ... Siol.net

Vodilna tercet moškega tenisa niza zmage

105d V osmini finala so do gladke zmage prišli Novak Đokovič, Rafael Nadal in Roger Federer. Drugače je pri ženskah, kjer se presenečenja vrstijo, izpadle so prva nosilka, Avstralka Ashleigh Barty, tretja nosilka Karolina Pliškova in Petra Kvitova.Branilec naslova, Srb Novak Đoković, je s 6:3, 6:2 in 6:3 premagal Francoza Uga ... Ekipa24

Velika trojica v Wimbledonu ne popušča

105d Srb Novak Đoković, branilec lovorike, je s 6:3, 6:2 in 6:3 premagal Francoza Uga Humberta. S tem se je že 11. uvrstil v četrtfinale najprestižnejšega turnirja na svetu. Naslednji tekmec prvega igralca sveta bo Belgijec David Goffin, 66. igralec sveta, ki do letos sploh ni igral turnirjev na travi. V ... Žurnal24

Federer potreboval le uro in 13 minut

106d Več sledi ... Siol.net

Nadal oddal le šest iger in se sedmič uvrstil v četrtfinale Wimbledona

106d Zmagovalec turnirja leta 2008 in 2010 se bo v četrtfinalu pomeril z Američanom Samom Querreyjem ali Tennysem Sandgrenom. Nadal bo na turnirjih za grand slam v četrtfinalu nastopil že 39-ič, na teh turnirjih pa lovi 19. zmago, s katero bi le še za eno zaostajal za Švicarjem Rogerjem Federerjem. Dnevnik