Đoković petič dvignil pokal v Dubaju in letos še ne pozna poraza

38d Novak Đoković je v finalu turnirja serije 500 premagal Stefanosa Cicipasa s 6:4 in 6:3 po uiri in 17 minutah. Prvi igralec sveta je osvojil že 79. turnir ATP v karieri. V prvem nizu je imel Grk v peti igri priložnost za brejk, vendar se je prvi igralec sveta uspel ... RTV Slovenija

Đoković preko Tsitsipasa do naslova v Dubaju

38d Đoković tako ostaja neporažen v 2020. Odigral je osemnajst dvobojev in prišel do drugega turnirja letos po odprtem prvenstvu Avstralije in skupno tretjega, saj je pred Melbournom s Srbijo slavil v pokalu ATP. To je hkrati njegovo peto slavje v Dubaju po 2009, 2010, 2011 in 2013. Tsitsipas na drugi ... Siol.net

Đoković v polfinalu v Dubaju vendarle izločil Monfilsa

39d Đoković je Monfilsa ugnal na vseh dosedanjih sedemnajstih dvobojih, prav toliko zmag pa ima tudi v letošnjem letu, v katerem je še neporažen. Vključno z lanskim letom ima sedaj niz dvajsetih tekem brez izgubljenega dvoboja. Monfils, do tega poraza je nanizal 13 zaporednih zmag, še nikoli ni bil tako blizu ... Ekipa24

39d Đoković je Monfilsa ugnal na vseh dosedanjih sedemnajstih dvobojih, prav toliko zmag pa ima tudi v letošnjem letu, v katerem je še neporažen. Vključno z lanskim letom ima sedaj niz dvajsetih tekem brez izgubljenega dvoboja. Monfils, do tega poraza je nanizal 13 zaporednih zmag, še nikoli ni bil tako blizu ... Siol.net

39d Đoković je Monfilsa ugnal na vseh dosedanjih sedemnajstih dvobojih, prav toliko zmag pa ima tudi v letošnjem letu, v katerem je še neporažen. Vključno z lanskim letom ima sedaj niz dvajsetih tekem brez izgubljenega dvoboja. Monfils, do tega poraza je nanizal 13 zaporednih zmag, še nikoli ni bil tako blizu ... Dnevnik

Đoković gladko odpravil Hačanova in ostaja številka ena

40d Novak Đoković je v četrtfinalu turnirja serije 500 v Dubaju ugnal Karena Hačanova s 6:2 in 6:2. Rus je prejel pravo lekcijo modernega tenisa v 66 minutah. 32-letni je letos še neporažen. Zrežiral je zmago Srbije na Pokalu ATP, nato pa je osmič osvojil Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu. V ... RTV Slovenija