Zidanškova po zmagi nad Juvanovo izpadla v četrtfinalu

40d Slovenska teniška igralka Tamara Zidanšek, ki na svetovni računalniški jakostni lestvici WTA zaseda 74. mesto, se je petič v karieri uvrstila v četrtfinale turnirjev serije WTA, potem ko je v slovenskem dvoboju v dveh nizih s 6:2, 6:2 odpravila Kajo Juvan. Prvič ji je to uspelo leta 2018 v Moskvi ... Siol.net

Tamara Zidanšek zamudila veliko priložnost

40d Ljubljana - Slovenska teniška igralka Tamara Zidanšek se je v mehiškem Acapulcu v konkurenci posameznic poslovila v četrtfinalu turnirja serije WTA. Od Zidanškove je bila v treh nizih boljša 22-letna domačinka Renata Zarazua, ki trenutno zaseda 270. mesto v svetovnem ženskem tenisu. Mehičanka je slavila po uri in 44 minutah ... Delo

Mehičanka Zarazua v četrtfinalu Acapulca ustavila Zidanškovo

40d Mehičanka je slavila po uri in 44 minutah dvoboja, s 6:2, 3:6, 6:2. Zidanškova, ki na svetovni računalniški jakostni lestvici WTA zaseda 74. mesto, se je petič v karieri uvrstila v četrtfinale turnirjev serije WTA, potem ko je v slovenskem dvoboju v dveh nizih s 6:2, 6:2 odpravila Kajo Juvan. ... Dnevnik

Slovenski obračun po notah Zidanškove

41d Tamara Zidanšek se je v mehiškem Acapulcu uvrstila v četrtfinale teniškega turnirja serije WTA, potem ko je v dveh nizih s 6:2, 6:2 dobila slovenski obračun z rojakinjo Kajo Juvan. Za mesto med najboljšimi štirimi se bo pomerila z Mehičanko Renato Zarazuo. Zidanškova je bila v slovenskem dvoboju boljša tekmica, ... Žurnal24

Zidanškova tudi v četrtfinalu dvojic

41d S tem je 22-letna Konjičanka postavila piko na i popolnemu dnevu v mondenem mehiškem letovišču, saj je nekaj ur prej v slovenskem obračunu osmine finala med posameznicami ugnala Kajo Juvan s 6:2, 6:2. Trenutno 74. igralko med posameznicami in 105. igralko v konkurenci dvojic skupaj z Rusovo v četrtfinalu čaka ... Dnevnik

Dan po zmagi nad Venus Kajo Juvan premagala rojakinja

41d Zidanškova je bila v slovenskem dvoboju boljša tekmica, Juvanova pa je napravila preveč napak. V prvem nizu je še držala stik do 2:2, potem pa je Zidanškova nanizala sedem zaporednih iger, po katerih je bilo upov na prvi četrtfinale 19-letne Ljubljančanke konec. Dvaindvajsetletna Konjičanka je tako dobila še drugi medsebojni ... Siol.net

Zidanškova unovčila številne napake utrujene Juvanove

41d Tamara Zidanšek je v osmini finala turnirja v Acapulcu izločila Kajo Juvan s 6:2 in 6:2. Ljubljančanki se je zelo poznalo, da je v torek po maratonskem obračunu ugnala Venus Williams. Juvanova je bila na igrišču kar dve uri in 38 minut, rešil je sedem zaključnih žog ameriške veteranke. Tokrat ... RTV Slovenija

Tamara Zidanšek prepričljivo dobila slovenski derbi v Mehiki

41d Ljubljana – Le 24 ur po odmevni zmagi nad 39-letno ameriško veteranko Venus Williams, nekdanjo številko 1 na svetu, je sila obetavna ljubljanska teniška igralka Kaja Juvan končala svoje nastope na turnirju WTA v Acapulcu (z nagradnim skladom 251.750 ameriških dolarjev). V slovenskem derbiju drugega kroga odprtega prvenstva Mehike je ... Delo

Mladi v Izraelu, Turčiji in Franciji: Nina gre še po tretjega

42d Pretekli teden je še drugič letos slavila v Antalyi na turnirju z nagradnim skladom 15.000 ameriških dolarjev. V finalu je v uri in 18 minutah s 6:3, 6:2 premagala 26-letno bolgarsko levičarko Julio Stamatovo, ki na lestvici WTA zaseda 678. mesto. Potočnikova je bila prepričljivo boljša. Nasprotnici je šestkrat odvzela ... Ekipa24

Juvanova preko Williamsove do Zidanškove

42d Ljubljana - Mlada slovenska teniška igralka Kaja Juvan je v uvodni partiji turnirja WTA v Acapulcu izločila peto nosilko Američanko Venus Williams. Slovenska kvalifikantka je prišla do največje zmage kariere in s 4:6, 7:6 (4) in 6:2 premagala 39-letno nekdanjo številko 1 ženskega tenisa, ki na odprtem prvenstvu Mehike nastopa ... Delo

Kaja Juvan v Acapulcu za skalp kariere izločila Venus Williams

42d Juvanova, ki se je na turnir uspešno prebila skozi kvalifikacije, je med drugim rešila sedem zaključnih žogic in po dveh urah in 38 minutah igre premagala zmagovalko sedmih turnirjev za veliki slam, ki je turnir v Acapulcu doslej osvojila že dvakrat (2009, 2010). »To je kar malce neverjetno!« je dejala ... Dnevnik

Kaja Juvan v Mehiki izločila Venus Williams

42d Juvanova, ki se je na turnir uspešno prebila skozi kvalifikacije, je med drugim rešila sedem zaključnih žogic in po dveh urah in 38 minutah igre premagala zmagovalko sedmih turnirjev za veliki slam, ki je turnir v Acapulcu doslej osvojila že dvakrat (2009, 2010). "To je kar malce neverjetno!" je dejala ... Dnevnik

Mlada Slovenka na turnirju izločila Venus Williams

42d Slovenska kvalifikantka je prišla do največje zmage kariere in s 4:6, 7:6 (4) in 6:2 premagala nekdanjo številko 1 ženskega tenisa, ki na odprtem prvenstvu Mehike nastopa s posebnim povabilom. Juvanova, ki se je na turnir uspešno prebila skozi kvalifikacije, je med drugim rešila sedem zaključnih žogic in po dveh ... Žurnal24

NOR USPEH Kaje Juvan: na najbolj NEVERJETEN način je izločila WILLIAMSOVO!

42d Slovenska kvalifikantka je prišla do največje zmage kariere in s 4:6, 7:6 (4) in 6:2 premagala nekdanjo številko 1 ženskega tenisa, ki na odprtem prvenstvu Mehike nastopa s posebnim povabilom. Juvanova, ki se je na turnir uspešno prebila skozi kvalifikacije, je med drugim rešila sedem zaključnih žogic in po dveh ... Ekipa24

Nora zmaga Kaje Juvan proti nekdanji prvi igralki sveta #video

42d Kaja Juvan se je na turnir prebila skozi kvalifikacije in v prvem krogu pripravila senzacijo, ko je po treh nizih z izidom 4:6, 7:6(4), 6:2 premagala legendarno Američanko. Juvanova je za zmago proti sedemkratni zmagovalki turnirjev za grand slam potrebovala kar dve uri in 38 minut. "To je neverjetno," je ... Siol.net

Kaja Juvan rešila sedem žogic in premagala Venus Williams

42d Kaja Juvan je v prvem krogu teniškega turnirja na Acapulcu premagala slovito Venus Williams s 4:6, 7:6 in 6:2, v drugem nizu je ubranila kar sedem žogic za zmago Američanke! Ključna je bila deseta igra drugega niza, ko se je Juvanova mučila na svoj servis in Williamsovi dopuščala številne možnosti. ... RTV Slovenija

Polovica dela do slovenskega obračuna opravljena

43d Tamara Zidanšek je uspešno začela nastope na odprtem prvenstvu Mehike v Acapulcu. Druga najboljša Slovenka z lestvice WTA je v prvem krogu s 6:3 in 6:4 premagala 111. igralko sveta, Rusinjo Ano Kalinsko. V drugem krogu Acapulca bi lahko ob idealnem razpletu prišlo tudi do slovenskega obračuna.Zidanškova se bo namreč ... RTV Slovenija

Tamara Zidanšek uspešno začela OP Mehike

43d V drugem krogu Acapulca bi lahko ob idealnem razpletu prišlo tudi do slovenskega obračuna. Zidanškova se bo namreč pomerila z boljšo iz dvoboja med rojakinjo Kajo Juvan, ki se je na turnir uspešno prebila skozi kvalifikacije, in peto nosilko, Američanko Venus Williams. V konkurenci dvojic v tem mehiškem letovišču igrata ... Siol.net

Halepova bližje Bartyjevi, Hercogova 42.

44d Med Slovenkami je Polona Hercog še naprej najboljša. Pridobila je eno mesto in s 43. napredovala na 42. mesto. Tamara Zidanšek je pridobila tri mesta in je zdaj 74. Kaja Juvan je ostala na 125. mestu, medtem ko je Dalila Jakupović zdrsnila za 44 mest in je zunaj najboljše dvestoterice ... Siol.net

Hercogova že končala nastope v Dohi

44d Petindvajsetletna Belgijka je za zmago potrebovala uro in štiri minute, izkoristila pa je drugo zaključno žogo za zmago v tem dvoboju. Van Uytvanckova 29-letni Mariborčanki ni ponudila nobene priložnosti za odvzem servisa, medtem ko je sama izkoristila vse štiri, ki ji jih je ponudila Hercogova. * Doha, WTA (2.939.695 dolarjev): ... Ekipa24

Polono Hercog na turnirju v Dohi čaka Belgijka

45d Polona Hercog igra turnir v Dohi, kjer bo v prvem krogu igrala proti Belgijki Alison Van Uytvanck, trenutno 48. igralki sveta, medtem ko je Mariborčanka na lestvici WTA uvrščena na 43. mesto. Igralki sta se do zdaj pomerili štirikrat, boljši izkupiček pa ima naša igralka (3:1). Zadnji dvoboj sta igrali ... Siol.net