Williamsova dvanajstič, Halepova drugič, Strycova in Svitolina prvič v polfinalu Wimbledona

9d Williamsova, ki je na poti do polfinala s težavo premagala Slovenko Kajo Juvan, po dveh zanesljivih zmagah tokrat ni imela lahkega dela. Rojakinja Alison Riske, ki je v osmini finala izločila prvo igralko sveta Ashleigh Barty, se ji je odlično upirala, a ji morala na koncu po treh nizih vendarle ... Ekipa24

Znane vse štiri polfinalistke, najbolj se je namučila Serena Williams

9d Serena Williams, 23-kratna zmagovalka turnirjev za grand slam, na sveti wimbledonski travi kaže vse boljše igre. Njena nasprotnica v četrtfinalu je bila rojakinja Alison Riske, trenutno 55. igralka sveta. Ta je v osmini finala nekoliko presenetljivo premagala Ashleigh Barty, prvo igralko sveta, tokrat pa ni bila kos razpoloženi Williamsovi, ki ... Siol.net

Halepova prva polfinalistka Wimbledona

9d Romunska teniška igralka Simona Halep je prva polfinalistka turnirja za grand slam v Wimbledonu. Sedma nosilka je v današnjem četrtfinalu premagala Kitajko Shuai Zhang s 7:6 (4) in 6:1. Halepova bo v polfinalu Wimbledonu igrala drugič v karieri, leta 2014 jo je v njem izločila Kanadčanka Eugenie Bouchard.V polfinalu bo ... Ekipa24

V živo: Sereni Williams zagotovo ne bo lahko

9d Serena Williams, 23-kratna zmagovalka turnirjev za grand slam, na sveti wimbledonski travi kaže vse boljše igre. Njena nasprotnica v četrtfinalu bo rojakinja Alison Riske, trenutno 55. igralka sveta. Ta je v osmini finala nekoliko presenetljivo premagala Ashleigh Barty, prvi igralko sveta. Za igralki bo to prvi medsebojni dvoboj. Na igrišče ... Siol.net

Muguruza prekinila sodelovanje z dolgoletnim trenerjem

9d »Nimam veliko besed ob koncu neverjetne vožnje. Dva osvojena turnirja za grand slam in številka 1 ženskega tenisa. Več kot hvaležna sem za zadnja štiri leta. Merci Sam,« je 25-letna Španka zapisala na twitterju. Muguruza je leta 2016 osvojila odprto prvenstvo Francije, leto pozneje je osvojila turnir na sveti travi ... Dnevnik

Muguruza se je razšla z dolgoletnim trenerjem

9d Do razhoda je prišlo teden dni po tem, ko je trenutno 27. igralka sveta na turnirju v Wimbledonu izpadla v prvem krogu. "Nimam veliko besed ob koncu neverjetne vožnje. Dva osvojena turnirja za grand slam in številka 1 ženskega tenisa. Več kot hvaležna sem za zadnja štiri leta. Merci Sam," ... Siol.net

9d "Nimam veliko besed ob koncu neverjetne vožnje. Dva osvojena turnirja za grand slam in številka 1 ženskega tenisa. Več kot hvaležna sem za zadnja štiri leta. Merci Sam," je 25-letna Španka zapisala na Twitterju. Muguruza je leta 2016 osvojila odprto prvenstvo Francije, leto pozneje je osvojila turnir na sveti travi ... Ekipa24

Končala se je pravljica 15-letnega čudežnega dekleta

9d Cori Gauff, šele 15-letna teniška igralka, je v Wimbledonu poskrbela za pravo teniško evforijo. To je v ponedeljek v osmini finala prekinila Simona Halep. Romunka je novo teniško zvezdnico premagala po dveh nizih (6:3, 6:3). Gauffovi je nekoliko slabše šlo od rok na pariškem pesku (OP Francije), ko je tekmovanje ... Siol.net

Zaradi 15-letnice se bo v Wimbledonu znova ustavil čas

10d Cori Gauff je te dni zagotovo prvo ime teniškega turnirja v Wimbledonu. Mlada, šele 15-letna teniška igralka, je v tretjem krogu senzacionalno premagala našo Polono Hercog, ki je imela že dve zaključni žogici za zmago. Tokrat Cori v osmini finala zelo zanimiva nasprotnica. To je Simona Halep, sedma nosilka turnirja. ... Siol.net

Prvi teden Wimbledona: Glava na pravem mestu

11d Uvodni teden teniškega turnirja v Wimbledonu je prinesel ogromno zanimivih zgodb in vprašanj, ki se jih lahko dotaknemo na prost dan. Nedelja je po tradiciji namenjena počitku, kar ne velja toliko za igralce, ampak travnato površino, ki običajno po že nekaj dvobojih izgubi videz iz kataloga. Zgodba prvega tedna je ... RTV Slovenija