Bedene prek prve ovire na Dunaju

20d Dunaj - Slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je v 1. krogu turnirja ATP na Dunaju z nagradnim skladom 2,4 milijona evrov premagal sedmega nosilca, Argentinca Guida Pello s 6:4 in 6:4. Bedene, 72. igralec z lestvice ATP, je Pelli, 20. igralcu sveta, v prvem nizu odvzel servis v deveti, v ... Delo

Aljaž Bedene izločil 20. igralca sveta Pello

20d Najboljši slovenski tenisač Aljaž Bedene je uspešno začel turnir na Dunaju, saj je v prvem krogu s 6:4 in 6:4 premagal sedmega nosilca in 20. igralca s svetovne lestvice Argentinca Guida Pello. Bedene, 72. z lestvice ATP, je slavil po uri in pol igre. Nasprotniku je servis odvzel v deveti ... RTV Slovenija

Federer v 53 minutah zmlel Gojowczyka na domačem turnirju

21d Roger Federer je lov na deseto lovoriko v Baslu začel z ekspresno zmago. V uvodnem krogu je odpravil kvalifikanta Petra Gojowczyka s 6:2 in 6:1 po 53 minutah. 38-letni Švicar je prvi niz dobil po 22 minutah, v četrti in osmi igri je odvzel servis Nemcu. Gojowczyk je bil nemočen ... RTV Slovenija

Murray razmišljal o koncu kariere, po operaciji kolka pa v Antwerpnu dvignil pokal

22d Andy Murray je v solzah dvignil pokal v Antwerpnu. Z umetnim kolkom mu je uspela sanjska vrnitev na teniška igrišča. V finalu turnirja serije 250 je premagal Stana Wawrinko s 3:6, 6:4 in 6:4. 31-letni Škot se je veselil 46. zmage na turnirjih ATP. Ima tri zmage na turnijih za ... RTV Slovenija

Sanjski finale v Antwerpnu, Wawrinka proti Murrayu

23d Murray, nekdanja številka ena svetovnega tenisa, po poškodbi kolka pa zdaj 243. igralec sveta, je v polfinalu s 3:6, 7:5 in 6:2 premagal Francoza Huga Umberta. Prvi niz je izgubil, drugega dobil s 7:5, velik vpliv na končni izid pa je imela prva igra tretjega niza, ko je imel Francoz ... Ekipa24