Mlada generacija opozorila Đokovića in Federerja v Šanghaju

37d Potem ko je Rafael Nadal zaradi poškodbe izpustil turnir v Šanghaju, sta na njem nastopila druga dva člana elitne trojice – Novak Đoković in Roger Federer. Srb in Švicar sta v četrtfinalu prejela zaušnico, potem ko sta morala priznati premoč Stefanosu Cicipasu in Aleksandru Zverevu. Poleg Grka in Nemca sta ... Dnevnik

Nad 15-letno igralko je navdušena tudi nekdanja prva dama ZDA #video

37d Njena zgodba je še toliko bolj zanimiva, ker je Američanka na tem turnirju izgubila že v drugem krogu kvalifikacij, a se nato na glavni turnir uvrstila kot srečna poraženka. Udeležbo je zaradi poškodbe namreč odpovedala grška igralka Maria Sakkari. Ob tem ji je njen oče dejal, da na istem turnirju ... Siol.net

Petnajstletna Cori Gauff kot srečna poraženka do naslova v Linzu

37d Gauffova, ki se je na glavni del turnirja v Linzu prebila kot srečna poraženka, je prvič v karieri nastopila v finalu turnirjev WTA. Za zmago je prejela 43.000 dolarjev, na novi lestvici WTA pa se bo prvič v karieri prebila med sto najboljših igralk. Pred turnirjem je bil na 110. ... Dnevnik

Coco Gauff

Coco Gauff

37d Še vedno sem vzhičena in šokirana. Noro je, da sem zmagala na WTA-turnirju. Vsekakor to ni bilo v načrtu na začetku leta. Niti pomislila nisem, da bi lahko nastopila na WTA-turneji, zdaj pa sem kar osvojila turnir. Res noro. 15-letna Američanka Coco Gauff je slavila na teniškem turnirju WTA v ... RTV Slovenija

Daniil Medvedev se je v finalu poigral z Nemcem, nov mejnik 15-letnice

38d Malokdo je na Kitajskem pričakoval takšen finale, potem ko sta do njega prebila Daniil Medvedev in Aleksander Zverev. Prav onadva sta bila tista, ki sta v četrtfinalu zasluženo izločila Novaka Đokovića in Rogerja Federerja in poskrbela za manjše presenečenje turnirja. Tokrat smo v finalu videli enosmerni promet Medvedeva, ki je ... Siol.net

Medvedjev ekspresno premagal Zvereva in osvojil Šanghaj

38d Dvoboj je trajal uro in 14 minut, Medvedjev, tretji nosilec turnirja, pa je prvič v medsebojnih dvobojih premagal Zvereva, ki je dobil preostale štiri njune dvoboje. V prvem nizu sta bila igralca izenačena, Rus pa je niz osvojil po slabem serviranju Nemca v zadnji igri. V prvi igri drugega niza ... Dnevnik

V živo: Rus meni, da so se stvari zdaj nekoliko spremenile

38d Malokdo je na Kitajskem pričakoval takšno finale, potem ko sta do njega prebila Daniil Medvedev in Aleksander Zverev. Prav ona dva sta bila tista, ki sta v četrtfinalu zasluženo izločila Novaka Đokovića in Rogerja Federerja in poskrbela za manjše presenečenje turnirja. Za Rusa in Nemca bo to peti medsebojni dvoboj. ... Siol.net

Medvedev in Zverev v finalu Šanghaja, poraz Jakupovićeve

39d Prvič v zadnjih dvajsetih letih (Hamburg 1999), se je zgodilo, da so se v polfinale turnirja serije masters uvrstili igralci, mlajši od 24 let, potem ko sta se v petek v četrtfinalu presenetljivo poslovila Novak Đoković in Roger Federer. So to končno prvi znaki, da so se začeli v ospredje ... Siol.net

Za naslov v Šanghaju se bosta udarila Medvedjev in Zverev

39d Nemško-italijanski polfinale je trajal nekaj več kot eno uro, Barretini pa proti razigranemu Zverevu ni imel večjih možnosti in niti enkrat ni prišel do priložnosti za odvzem servisa. Nemec, ki je imel v letošnji sezoni precej težav, bo zaigral prvem finalu turnirja masters 1000 v tej sezoni, sicer pa v ... Ekipa24

Medvedjev prek Cicipasa do šestega zaporednega finala

39d Rus Danil Medvedjev in Nemec Alexander Zverev sta finalista predzadnjega letošnjega teniškega turnirja serije masters v Šanghaju. Medvedjev je v prvem polfinalu s 7:6 (5), 7:5 ugnala Stefanosa Cicipasa in se šestič zapored (devetič letos) uvrstil v finale. Mož z največ zmagami v tej sezoni je pred tem od konca ... RTV Slovenija

Medevedev prvi finalist Šanghaja, ki je še petič ugnal krvnika Đokovića, poraz Jakupovićeve

Medvedje prvi finalist Šanghaja

39d Triindvajsetletni Moskovčan se je uvrstil v svoj šesti zaporedni finale ter tretji finale na turnirjih serije ATP-masters 1000. Avgusta je že dobil masters v Cincinnatiju. Medvedjev, ki je v Šanghaju tretji nosilec, je v četrtfinalu premagal Italijana Fabia Fogninija, ki je v drugem krogu izločil nekdanjega prvega igralca sveta Škota ... Dnevnik

Tako mladih polfinalistov ni bilo že 20 let

39d Prvič v zadnjih dvajsetih letih (Hamburg 1999), se je zgodilo, da so se v polfinale turnirja serije masters uvrstili igralci mlajši od 24 let, potem ko sta se v petek v četrtfinalu presenetljivo poslovila Novak Đoković in Roger Federer. So to končno prvi znaki, da so se začeli v ospredje ... Siol.net

Čaka nas poslastica med Đokovićem in mladim Grkom

40d Novak Đoković se je do četrtfinala tega turnirja prebil brez večjih težav, saj do zdaj ni oddal niti niza. Vse se lahko spremeni danes, ko mu bo nasproti stal Stefaons Cicipas. Mladi Grk se lahko pohvali, da je že vzel skalp vsem trem najboljšim, tudi Đokoviću. Njun medsebojni izid v ... Siol.net

V živo: Đoković že veliko prej na igrišče, na delu tudi Federer

41d Na prestižnem turnirju na Kitajskem se na sporedu vse bolj zanimivi dvoboji. Že kmalu bo na igrišče stopil Novak Đoković. Srb bo v osmini finala igral proti visokoraslemu Johni Isnerju. Igralca sta do zdaj igrala deset medsebojnih dvobojev. Statistika pa je na strani Đokovića 8:2. V zgodnjem popoldnevu bosta igrala ... Siol.net

V živo: Novak Đoković z najboljšo možno popotnico

42d Novak Đoković je v Šanghaj prišel za najboljšo možno popotnico, potem ko je prejšnji teden zmagal turnir v Tokiu. Trenutni prvi igralec sveta bo v drugem krogu igral proti Denisu Šapovalovu, šele 20-letnemu Avstralcu, ki se počasi prebija proti vrhu. Do zdaj sta igrala dva medsebojna dvoboja in oba je ... Siol.net