Norost: Jezni Američan lopar vrgel v sodnika! #video

20d Američan je izgubljal že s 3:6 in 1:4, ko je pri izidu 40:40 izgubil novo točko in povsem izgubil glavo. V veliki jezi je na vso moč zalučal lopar in zadel stranskega sodnika. Ta je padel po tleh in v bolečinah nekaj minut ležal na tleh. Nesrečniku je bila nudena ... Siol.net

Teniški svet V ŠOKU! ŽIVALSKI napad na sodnika! (video)

20d Teniški svet je v šoku, na turnirju v Charlottesvillu se je zgodil incident brez primere. Bilo je na dvoboju med Michaelom Mmohom in Darianom Kingom. Pri 6:3, 4:1 za slednjega je prišlo do redko videnega incidenta. Mmoh je namreč po še eni izgubljeni točki v jezi z vso silo zalučal ... Ekipa24

Tenisač v trenutku nerazsodnosti poškodoval sodnika

20d Incident se je zgodil v drugem krogu teniškega turnirja serije challenger v Charlottesvillu. 21-letni ameriški tenisač Michael Mmoh je zaostajal s 3:6, 1:4 proti Darianu Kingu z Barbadosa. Pisala se je šesta igra drugega niza, izid pa je bil poravnan na 40:40. King je prišel k mreži in uspešno odigral ... Žurnal24

#video Teniški igralec z loparjem nad sodnika

20d Na turnirju v Charlottsvilu svojega dne ni imel domačin Michael Mmoh. Američanu v dvoboju s tekmecem iz Barbadosa Darianu Kingu ni šlo nič od rok, saj je izgubljal s 3:6 in 1:4. Ko je nasprotniku prepustil novo točko, ga je pograbila tako huda jeza, da je z vso silo zalučal ... Dnevnik