Biatlonec Cisar evropski prvak in podprvak
Gorenjski Glas

17d Besedilo: Maja Bertoncelj Kategorija: Šport / petek, 13. marec 2020 / 20:08 Kranj – Že uvodni dan odprtega evropskega prvenstva za mlajše člane v biatlonu je Slovenija prišla do medalje. V sredo je v Hochfielznu Kranjčan Alex Cisar na 15-kilometrski individualni preizkušnji osvojil drugo mesto. Zadel je vseh dvajset tarč, ... Gorenjski Glas

Alex Cisar mladinski evropski prvak

18d Lovro Planko in Toni Vidmar sta zasedla 17. oziroma 21. mesto in se uvrstila na zasledovalno preizkušnjo. Nastopila so tudi dekleta. Živa Klemenčič in Nika Vindišar sta končali med najboljšo dvajseterico. Vindišarjeva je bila z dvema zgrešenima streloma 13., Klemenčičeva pa z eno napako 17. Na zasledovanje se je uvrstila ... Siol.net

Cisar evropski podprvak, mladinski trener Marič "vesel kot radio"

20d Cisar, Planko in Vidmar so lani na mladinskem svetovnem prvenstvu v Oserblieju osvojili srebro v štafeti in namignili, da so svetla prihodnost slovenskega biatlona, to pa v nadaljevanju svojih kratkih karier samo še potrjevali. Cisar, ki je v tej sezoni nekaj priložnosti dobil tudi že v članski konkurenci, je v ... Siol.net