Največ medalj na Norveško
Gorenjski Glas

11d Besedilo: Maja Bertoncelj Kategorija: Šport / torek, 23. februar 2021 / 10:00 Jakov Fak: »Zadnji strel sem zgrešil, moj tek danes, sploh v zadnjem krogu, pa ni zadostoval za boljši rezultat. Telo enostavno ni zmoglo več. Raje bi seveda videl, da bi svetovno prvenstvo okronal s kolajno. Želel sem si ... Gorenjski Glas

Jakov Fak blizu medalji na domačem prvenstvu

11d Besedilo: Maja Bertoncelj Kategorija: Šport / torek, 23. februar 2021 / 09:58 Rudno polje – Za izjemen zaključek svetovnega prvenstva v biatlonu na Pokljuki je v nedeljo na tekmi s skupinskim startom poskrbel Jakov Fak. Dolgo je bil v boju za odličje, na koncu pa se je moral zadovoljiti s ... Gorenjski Glas

Miha Dovžan vse bližje Jakovu Faku

11d Norveška je bila s štirinajstimi kolajnami superiorna na biatlonskem svetovnem prvenstvu, ki se je na Pokljuki končalo tudi z odmevnim petim mestom Jakova Faka. Po ... Dnevnik

Miha Dovžan, slovenski biatlonec: Na Pokljuki je odgnal vse dvome

12d Po čem si boste zapomnili domače svetovno prvenstvo? Predvsem po dobrih rezultatih. Vesel sem, da se mi je naposled odprlo in sem pokazal napredek. Zelo sem zadovoljen s tekaškimi nastopi, kjer sem ohranjal stik z najboljšimi. Na stadionu je bilo brez navijačev čutiti praznino, a na tekme brez gledalcev smo ... Dnevnik

Pokljuka Jakova Faka pustila lačnega, prireditelje pa ponosne

12d Jakov Fak se je čisto na koncu prvenstva približal kolajni. Foto: Guliverimage "Sami ste videli, kako je bilo. Od začetka zelo slabo, s štafetnimi nastopi boljše in boljše, najboljše pa prav na koncu," je svoje nastope na domačem prvenstvu ocenil prvi slovenski adut Jakov Fak. V enajstih dneh je nastopil ... Siol.net

Debi za Dovžana, kam lahko poseže Jakov Fak?

13d Med biatlonci je konkurenca ostra. Naslov brani Johannes Thingnes Boe, vodilni tekmovalec v svetovnem pokalu in zmagovalec v Anterselvi, ki pa posamičnega zlata s SP še nima. Boe je dobil tudi zadnjo tekmo v Anterselvi, kjer sta se za njim zvrstila Francoz Quentin Fillon Maillet in Jakov Fak. Med kandidate ... Siol.net

"Jakov je v tem specialist. Kot Anamarija Lampič."

13d Tri leta je že od tega, ko je imel Jakov Fak na tekmi s skupinskim startom nazadnje slovensko družbo. In prav v tej disciplini je Fak tik pred začetkom letošnjega svetovnega prvenstva na Poklujki, na tekmi svetovnega pokala v Anterselvi, spet stopil na stopničke. Prvič po ... Uganili ste, treh ... Siol.net