Po senzacionalni zmagi jo je poklical šolski zvonec z južne poloble

24d Alice v čudežni deželi. Naslovi so se v novinarskem središču ob vznožju ledenika Rettenbach, kjer se na nadmorski višini 2670 metrov (štart je na 3040) konča veleslalomska proga, pisali kar sami od sebe. A v resnici je prav Alice tista, ki je v deželo prinesla čudež. Komaj 17-letna Alice Robinson, ... Siol.net

Novi trener Slovenk zadovoljen z izkupičkom

24d Novi trener ženske vrste Janez Slivnik je kljub napaki Mete Hrovat, ki ji je vzela dobro uvrstitev, zadovoljen s splošno dobrim vtisom, ki so ga na ledeniški uverturi pustile njegove varovanke. "Škoda, da se je to zgodilo ravno Meti in tako nismo postavili pike na i ekipnemu uspehu. Tina se ... Žurnal24

Alice v čudežni deželi: Še vedno sem v šoku

24d Sedemnajstletna Novozelandka Alice Robinson je zmagovalka uvodnega ženskega veleslaloma sezone. Za prvenec je za šest stotink prehitela Američanko Mikaelo Shiffrin ter za 36 stotink sekunde Francozinjo Tesso Worley. Najboljša Slovenka je bila 11. Tina Robnik. Točke je s 23. mestom osvojila tudi Ana Bucik, Meta Hrovat je po četrtem mestu ... Žurnal24

Senzacija! Najstnica ugnala tudi Schiffrinovo
Slovenske novice

24d SÖLDEN – Uvod v smučarsko sezono prihajajoče zime je senzacionalno pripadel najstnici Alice Robinson. Novozelandska alpska smučarka, ki bo 1. decembra dopolnila 18 let, je bila po prvem teku veleslaloma na drugem mestu, v drugi vožnji pa je za vsega šest stotink za njo zaostala tudi nesporna kraljica belih strmin, ... Slovenske novice

V Söldnu močno SONCE, Meta Hrovat v drugem teku NAPADLA, razplet pa ...

25d Za šest stotink sekunde je prehitela Američanko Mikaelo Shiffrin. Tretje mesto je pripadlo Francozinji Tessi Worley (+0,36). Najboljša Slovenka je bila 11. Tina Robnik. Točke je s 23. mestom osvojila tudi Ana Bucik, Meta Hrovat je odstopila v finalu.Nad Söldnom se je s senzacijo odprl 54. svetovni pokal v alpskem ... Ekipa24

Mikaela Shiffrin naletela na izzivalko iz novega stoletja

25d Tako najboljša smučarka zadnjih let Mikaela Shiffrin kot tudi članice slovenske reprezentance verjetno ne bi imeli prav nič proti, če bi druga vožnja uvodnega veleslaloma sezone na ledeniku Rettenbach nad Söldnom postregla s ponovitvijo dosežkov iz prvega teka. Američanka je namreč vodila, Meta Hrovat pa je bila četrta. A v ... Siol.net

Senzacija v Söldnu! 17-letna Novozelandka ugnala Shiffrinovo

25d Z drugo vožnjo je že opravila povratnica po poškodbi Tina Robnik, ki je po prvi vožnji zasedala 20. mesto, v drugi vožnji pa je ob prihodu v cilj zasedla četrto mesto in bo tako že na prvi tekmi v sezoni osvojila točke. Nekoliko bo svojo uvrstitev iz prve vožnje (16.) ... Siol.net

Meta Hrovat po prvi vožnji tik pod stopničkami, presenečenje 17-letnice

25d Američanka Mikaela Shiffrin, ki je štartala s številko 4, je v cilju za kar 1,24 sekunde prehitela lansko zmagovalko uvodnega veleslaloma Francozinjo Tesso Worley. Italijanka Federica Brignone, ki je bila na lanskem uvodu druga, je nastopila za najboljšo veleslalomistko minule zime ter se na progi zadržala 86 stotink sekunde dlje ... Siol.net

Hrovatova po prvi vožnji četrta

25d Američanka, ki je startala s številko 4, je v cilju za kar 1,24 sekunde prehitela lansko zmagovalko uvodnega veleslaloma Francozinjo Tesso Worley. Italijanka Federica Brignone, ki je bila na lanskem uvodu druga, je nastopila za najboljšo veleslalomistko minule zime ter se na progi zadržala 86 stotink sekunde dlje za tretji ... Dnevnik

Meta HROVAT odlično štartala, še boljša pa je NAJSTNIŠKA SENZACIJA!

25d Na vrhu po prvi vožnji je pričakovano Mikaela Shiffrin, ki pa se ji je na le 14 stotink približala 17-letna Novozelandka Alice Robinson. Dobro se je odrezala najboljša slovenska predstavnica Meta Hrovat, ki si je z zaostankom 95 stotink priborila četrti čas.Američanka, ki je startala s številko 4, je v ... Ekipa24