Tudi lepe stvari se enkrat končajo
Slovenske novice

67d ÅRE – Svetovno prvenstvo na Švedskem je bilo zadnja postaja za dva smučarska velikana – ob Lindsey Vonn se je poslovil tudi Aksel Lund Svindal. "Rod osemdesetih se poslavlja," je konec nekega obdobja zapečatila Vonnova, zmagovalka 82 tekem za svetovni pokal. V svetovnem pokalu je debitirala v sezoni 2000/01, Svindal ... Slovenske novice

67d Svetovno prvenstvo v Åreju je bila zadnja postaja za dva smučarska velikana – Lindsey Vonn in Aksla Lunda Svindala. V tem švedskem smučarskem središču sta leta 2007 prvič osvojila velike lovorike v svojih karierah. Norvežan si je tedaj prismučal premierna naslova svetovnega prvaka, Američanka prvi kolajni na velikih tekmovanjih. »Rod ... Delo

Nepozaben poslovilni šov velikega gospoda

68d Nejevolja poražencev moškega smuka in udrihanje čez slabe razmere bosta hitro pozabljena, za vedno pa bo ostal zapisan norveški uspeh in izjemno slovo Aksla Lunda Svindala. "Nočem biti slab poraženec, ampak tekma ni bila poštena. Snežilo je, spustila se je megla. Začelo se je ravna takrat, ko so bile razmere ... RTV Slovenija