Paris ima prvega, Kline končal v slogu

12d Dominik Paris je zmagovalec zadnjega moškega superveleslaloma za svetovni pokal alpskih smučarjev. Italijan je v Andori po smuku osvojil še superveleslalom ter prišel do svoje 16. karierne zmage v svetovnem pokalu. Z zmago je osvojil tudi svoj prvi mali kristalni globus. V razvrstitvi superveleslaloma je sezono končal na prvem mestu. ... Žurnal24

Dominik Paris dobil superveleslalom v Andori in osvojil svoj prvi globus

12d Drugo mesto na finalnem moškem superveleslalomu je osvojil Švicar Mauro Caviezel (+0,15), tretji je bil Avstrijec Vincent Kriechmayr (+0,44). Caviezel in Kriechmayr sta tudi na stopničkah v razvrstitvi discipline, Avstrijec na drugem in Švicar na tretjem mestu. Paris, ki je v življenjski formi, je šele drugi Italijan s superveleslalomskim malim ... Ekipa24

Ob 12.00 zadnji moški superveleslalom sezone

12d Pravico do nastopa na zadnjem superveleslalomu sezone sta si prismučala tudi Klemen Kosi in Boštjan Kline. Tekma v Soldeu se bo začela ob 12.00. V skupnem seštevku te discipline vodi Dominik Pars, 44 točk pred Vincentom Kriechmayrjem in 63 pred Alexandom Aamodtom Kildejem. Prenos bo na TV SLO 2 in ... RTV Slovenija