Kranjec zadovoljen, trener našel razliko med njim in Pinturaultom

24d Po tretjem mestu na uvodni veleslalomski preizkušnji sezone je bil Žan Kranjec rezultata zelo vesel, saj je dobil potrditev, da je še vedno med najboljšimi, tudi na svetovni veleslalomski startni listi namreč zaseda tretje mesto. Kranjec si je na ledeniški preizkušnji privozil četrte stopničke v karieri. Izjemno! Šport Kranjec že ... Žurnal24

SLOVENSKI JUNAK Žan Kranjec: Začeti sezono s stopničkami je res super

24d "Ta pavza med zadnjo tekmo in začetkom sezone je vedno dolga. Veliko treniramo, tako da je zagotovo že bil čas, da smo začeli," je povedal Kranjec, ki je bil pred Söldnom na stopničkah s tretjim mestom tudi na finalnem veleslalomu minule sezone svetovnega pokala pred sedmimi meseci in 12 dnevi ... Ekipa24

24d Sölden – Optimistične napovedi v slovenskem taboru o vrhunski pripravljenosti veleslalomskega asa Žana Kranjca pred uvodno tekmo sezone so bile več kot upravičene. Tudi prvi favorit smučarske zime Alexis Pinturault, zmagovalec otvoritvene tekme za svetovni pokal, je dobro vedel, kaj govori, ko je med največjimi tekmeci najprej omenil prav njega. ... Delo

Kranjčeve ledeniške stopničke: Drugi je prvi poraženec

24d Majhna skupina slovenskih navijačev, ki se je na zadnjo oktobrsko sončno nedeljo povzpela 2670 metrov ciljno areno nad Söldnom, je prišla na svoj račun. Za razliko od Mete Hrovat, ki odličnega četrtega mesta po prvi vožnji ni uspela kronati s končnim uspehom, pa je Žan Kranjec, ki je imel med ... Siol.net

Fantastičen začetek, stopničke za Žana Kranjca
Slovenske novice

24d SÖLDEN – Nova sezona alpskega zmučanja za moške se je za Slovence začela odlično. Na ledeniku v Söldnu je Žan Kranjec v veleslalomu zaostal le za Francozoma Alexijem Pinturaultom in Mathieujem Faivrejem, potem ko je v drugi vožnji pridobil eno mesto in tako Sloveniji priboril prve moške stopničke v novi ... Slovenske novice

Za Žana Kranjca previsoka le dvojna francoska ovira

24d Kar dve leti zapored je moško veleslalomsko preizkušnjo v Söldnu odpihnil orkanski veter. Kot bi želela sporočiti, da je bilo vredno počakati, je narava tokrat postregla s pravljičnim vremenom. V nebu brez oblaka in razgledu na številne okoliške vrhove pa je najbolj užival Alexis Pinturault. Vodil je že po prvi ... Siol.net

Slovenske stopničke v Söldnu: izjemen vstop Žana Kranjca v novo sezono!

24d Žan Kranjec, ki se je s štartno številko dve izkazal že v prvem teku, ko je bil četrti, le stotinko sekunde za Švicarjem Odermattom, ki pa je v finalu naredil napako in mesto na stopničkah predal Slovencu. Zmagal je Francoz Alexis Pinturault pred rojakom Mathieujem Faivrejem. Štefan Hadalin je v ... Siol.net

Zimska norišnica: SLOVENSKE STOPNIČKE že takoj na začetku, to je čudovita napoved nove sezone!

24d Sölden je gostil tudi moško uverturo sezone 2019/20 v alpskem smučanju. Slovensko javnost je na prvi veleslalomski preizkušnji v letošnji sezoni razveselil Žan Kranjec, ki je osvojil 3. mesto. Zmagal je Alexis Pinturault, ki je imel pred Slovencem 39 stotink prednosti, drugi je bil Mathieu Favre (+0,34).Slovenski veleslalomski adut si ... Ekipa24

Dvojno francosko vodstvo v Söldnu, Kranjec bo napadel stopničke

24d Po prvem teku vodi Francoz Alexis Pinturault pred rojakom Mathieujem Faivrejem in Švicarjem Marcom Odermattom. Žan Kranjec za vodilnim zaostaja 34 stotink sekunde, za stopničkami le eno. Štefan Hadalin je s 3:11 zaostanka daleč od najboljše trideseterice, ki bo nastopila v finalu ob 13. uri. Siol.net

Dvojno francosko vodstvo nad Söldnom, Kranjec četrti

24d Sölden gosti še moško uverturo sezone 2019/20 v alpskem smučanju. Slovenski veleslalomski adut Žan Kranjec si je privozil četrti čas in izhodišče za napad na prve stopničke na ledeniku Rettenbach. Njegov zaostanek znaša 34 stotink sekunde. Najhitrejši čas prve proge je dosegel zadnji zmagovalec Söldna, Francoz Alexis Pinturault. Francozi so ... Delo

Slovenec napovedal boj za vrh: Žan Kranjec v odličnem položaju pred drugim tekom!

24d Francozi so sodeč na podlagi časov prve proge, najbolje izkoristili pripravljalno obdobje. Na vrhu lestvice sta dva člana galskih petelinov. Le dve stotinki sekunde je bil počasnejši Mathieu Faivre, ki se je tik pod vrh izstrelil s številko 13 na startu. Švicar Marco Odermatt je tretji, za Pinturaultom si je ... Ekipa24

Po prvi vožnji dvojno francosko vodstvo, Kranjec četrti

24d Francozi so sodeč na podlagi časov prve proge, najbolje izkoristili pripravljalno obdobje. Na vrhu lestvice sta dva člana galskih petelinov. Le dve stotinki sekunde je bil počasnejši Mathieu Faivre, ki se je tik pod vrh izstrelil s številko 13 na startu. Švicar Marco Odermatt je tretji, za Pinturaultom si je ... Dnevnik