»Zastavljene cilje smo večinoma presegli«
Slovenske novice

17d Slovenski smučarski skakalci so se sinoči vrnili iz Norveške, kjer se je predčasno končala turneja Raw Air in z njo sezona svetovnega pokala 2019/20. Glavni trener naše reprezentance Gorazd Bertoncelj je že potegnil črto pod zimo in glede na zastavljene cilje izbrancem namenil skupno oceno prav dobro 4. Zajc drugi ... Slovenske novice

Bertoncelj: Bilo je kar nekaj pozitivnih, vendar tudi negativnih presenečenj

17d Ljubljana – Slovenski smučarski skakalci so se že sinoči vrnili iz Norveške, kjer se je v četrtek predčasno končala turneja Raw Air in z njo tudi sezona svetovnega pokala 2019/20. Glavni trener naše reprezentance Gorazd Bertoncelj je že na hitro potegnil črto pod tekmovalno zimo in glede na zastavljene cilje ... Delo

Po treh letih skočil na vrh
Gorenjski Glas

18d Besedilo: Maja Bertoncelj Kategorija: Šport / petek, 13. marec 2020 / 20:07 Kranj – Smučarski skakalci bi morali včeraj v Trondheimu nadaljevati norveško turnejo, ki naj bi se končala v nedeljo v Vikersundu s finalom letošnjega svetovnega pokala. Zaradi koronavirusa pa je sezona predčasno končana. Norveška turneja je prinesla veliko ... Gorenjski Glas

Pogled skakalcev v ogledalo

18d Osrednja junaka sezone 2019/20 sta Avstrijec Stefan Kraft in Poljak Dawid Kubacki. Prvi je osvojil svetovni pokal in mali kristalni globus v razvrstitvi poletov, drugi prestižno novoletno turnejo. Njima ob bok lahko postavimo še Poljaka Kamila Stocha, ki je osvojil norveško turnejo RAW Air, ki se je predčasno končala v ... Siol.net

Odpovedali tudi svetovno prvenstvo v smučarskih poletih v Planici in turnejo Raw Air

19d Ljubljana – Kar se je napovedovalo, se je tudi uresničilo. Planiški prireditelji so odpovedali svetovno prvenstvo v smučarskih poletih, ki bi moralo biti med 19. in 22. marcem na letalnici bratov Gorišek. Norveški organizatorji pa so predčasno končali turnejo Raw Air in z njo tudi sezono svetovnega pokala v smučarskih ... Delo

Slovenski skakalci in skakalke v negotovosti

19d Ob 17. uri bi morali v Trondeheimu potekati moška, ob 20. uri pa ženska posamična tekma v sklopu norveške RAW Air turneje. A glede na stanje, ki zaradi koronavirusa vlada po svetu, je v zraku vprašanje, ali bodo preizkušnji sploh izpeljali. Videli smo, kako v raznoraznih športih zaradi bojazni na ... Siol.net