Fak odličen na strelišču, a premalo eksploziven na progi

2d Nekoliko okrnjen spanec in slabše počutje sta bržkone botrovala temu, da Jakov Fak na sprintu na 10 kilometrov v Oberhofu ni posegel po najvišjih mestih. Tudi tokrat je bil sicer najboljši slovenski predstavnik, a je s 17. mestom vendarle zaostal za pričakovanji in se odrezal slabše kot v Hochfilznu v ... Dnevnik

Nezgrešljivi Fak prepočasen v smučini

2d Do novih točk sta prišla tudi Jakov Fak in Miha Dovžan. Fak je bil s strelsko ničlo 17., Dovžan pa je z enim kazenskim krogom zasedel 37. mesto. Daleč od najboljših sta bila Rok Tršan in mladi Alex Cisar na 90. in 97. mestu. Še eno zmago več si je ... Žurnal24

Boe spet nepremagljiv, od Slovencev do točk le Fak in Dovžan

2d Še eno zmago si je pritekel vodilni v svetovnem pokalu Norvežan Johannes Thingnes Boe, ki je za 12 sekund ugnal mladega rojaka Sturlo Holma Laegreida, tretji pa je bil nekoliko presenetljivo Nemec Arnd Peiffer, ki pred svetovnim prvenstvom na Pokljuki prihaja v vse boljšo formo. Vsi trije so zadeli vseh ... Siol.net

V Oberhofu moška sprinterska tekma

2d V Oberhofu se bo ob 14.30 začel moški sprint biatloncev za svetovni pokal. Med stoenim tekmovalcem so na startu tudi štirje Slovenci. Njihove startne številke so: Rok Tršan (4), Jakov Fak (26), Miha Dovžan (49) in Alex Cisar (62). Prenos boste lahko od 14.25 naprej spremljali na TV Slovenija 2. RTV Slovenija