Ni ga še zamikalo, da bi spet skočil

12d Ljubljana – Po okroglo dveh desetletjih bi letošnja zaključna zimska skakalna prireditev v Planici, 26. svetovno prvenstvo v smučarskih poletih, minila brez Roberta Kranjca, prvega slovenskega skakalca z naslovom svetovnega prvaka v tej posebni disciplini skokov (Vikersund, 2012). Treba je omeniti, da je bilo prvo mesto tedaj novopečenega svetovnega prvaka ... Delo

Vstopnice za Planico bodo veljale na novih tekmah
Gorenjski Glas

13d Besedilo: Vilma Stanovnik Kategorija: Šport / sreda, 18. marec 2020 / 09:20 Planica – Kot smo že poročali, je svetovno prvenstvo v smučarskih poletih, ki bi moralo ta konec tedna potekati v Planici, prestavljeno. »Vse imetnike že kupljenih vstopnic obveščamo, da bodo omenjene vstopnice veljale za nadomestno tekmovanje FIS svetovnega ... Gorenjski Glas

V Planici čuti poseben ponos, da je lahko doma na tako lepem koncu sveta

14d Ljubljana – Peter Prevc je predčasno končano 41. sezono svetovnega pokala v smučarskih skokih kot najboljši Slovenec v skupni razvrstitvi končal na osmem mestu. »Moja sezona je prinesla veliko svetlih trenutkov: dvakrat sem stal na stopničkah, od tega sem enkrat zmagal, skupno sem bil osmi, kar je odličen rezultat. Seveda ... Delo