Najboljše restavracije na svetu še vedno večinoma moške in evropske

21d Britanska organizacija The World’s Best 50 Restaurants od leta 2002 na svoj seznam uvršča vrhunske restavracije in letos je kobariška Hiša Franko Ane Roš dosegla najvišje mesto doslej – 38. (višja uvrstitev Hiše Franko je verjetno tudi posledica tega, da se bivši zmagovalci tekmovanja niso mogli udeležiti). Izbor najboljših restavracij, ... Dnevnik

Hiša Franko deset mest višje
Svet24

22d Na drugo mesto se je uvrstila znana restavracija Noma iz danskega Koebenhavna. Tretje mesto je pripadlo restavraciji Asador Etxebarri iz Španije. ProfimediaRestavracija Mirazur v Monaku. Na letošnjem seznamu 50 najboljših restavracij sveta, ki je dostopen na povezavi https://www.eater.com/worlds-50-best-restaurants-awards/2019/6/25/18714984/worlds-50-best-restaurants-2019, se je Hiša Franko iz Kobarida uvrstila na 38. mesto in tako ... Svet24

Vesela novica za Ano Roš
Slovenske novice

22d Francoska restavracija Mirazur, ki jo vodi argentinski chef Mauro Colagreco, je bila danes razglašena za najboljšo restavracijo na svetu. Slovesnost, ki jo je pripravila britanska revija Restaurant, je potekala v Singapurju. Hiša Franko je pristala na 38. mestu in s tem izboljšala lansko uvrstitev za deset mest. Na drugo mesto ... Slovenske novice

Hišo Franko med najboljšimi restavracijami na svetu: še nikoli tako visoko

22d V Singapurju so razglasili letošnji izbor najboljših restavracij na svetu, na katerem je slavila restavracija Mirazur v Mentonu na francoski Azurni obali. Najboljša restavracija letošnjega leta je Mirazur v Mentonu na Azurni obali Foto: Mirazur Svojo predstavnico na lestvici imamo tudi Slovenci, kobariška restavracija Hiša Franko je zasedla 38. mesto ... Siol.net

Najboljše restavracije sveta: Slavje Mirazurja, Hiša Franko 38.

22d Po prevetritvi v sistemu glasovanja za 50 najboljših restavracij sveta se je letos na vrh prvič zavihtela restavracija Mirazur na Azurni obali, Hiša Franko pa se je povzpela najvišje do zdaj, na 38. mesto. Podelitev 50 Best je letos prvič potekala v Aziji, natančneje, v Singapurju, in, po pričakovanjih, organizatorji ... RTV Slovenija

Hiša Franko izbrana za 38. najboljšo restavracijo na svetu

22d Danes v Singapurju poteka izbor akademije 50 najboljših restavracij na svetu (The World's 50 Best Restaurants). Slovenska restavracija Hiša Franko, v kateri chefuje Ana Roš, je osvojila 38. mesto, izbor pa še vedno poteka. Delo