Magazin

Groza, kakšno neumnost si je privoščila Handanovićeva zamenjava (VIDEO)

Deli na:

Trenutek, ko je šlo pri Intervju vse narobe - Foto: YouTube

Nogometaši Interja so v zaostali tekmi 20. kroga italijanskega prvenstva gostovali v Bologni in izgubili z 1:2. S tem so doživeli mogoče enega kjučnih porazov v boju za prvaka, saj ima mestni tekmec Milan na vrhu lestvice dve točki več.

Inter, pri katerem je bil slovenski vratar Samir Handanović zaradi težav s hrbtom tokrat na klopi za rezervne igralce in ga je zamenjal Ionut Radu, je povedel v tretji minuti z golom Ivana Perišića. Še v prvem polčasu je izenačil Marko Arnautović, zmagoviti gol pa je po vratarjevem darilu dosegel Nicola Sansone v 81. minuti.

Po porazu ima Inter zdaj 72 točk s 34 tekem. Napoli na tretjem mestu zaostaja za sedem, Juventus na četrtem pa za osem točk. Prva štiri mesta prinašajo igranje v ligi prvakov, peto, na katerem je trenutno Roma, evropsko ligo, šesto, ki ga zaseda Lazio, pa konferenčno ligo.

Ekipe so sicer odigrale še dve zaostali tekmi 20. kroga. Udinese je v gosteh premagal sedmouvrščeno Fiorentino s 4:0. Pablo Mari, Gerard Deulofeu, Walace in Iyenoma Udogie so bili strelci za bodoči klub slovenskega reprezentanta Sandija Lovrića.

Osmouvrščena Atalanta, še vedno brez Josipa Iličića, pa je gostila Torino, tekma pa se je končala s 4:4. Luis Muriel je dosegel dva gola za domače, oba z bele pike, prav on je v 84. minuti postavil končni izid. Pri gostih pa je dva gola, prav tako je šlo za enajstmetrovki, dosegel Saša Lukić.