Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

nu
nu
3 27.09.2021 09:20:19

VRNIL SE JE! Barca ima spet PRAVO DESETICO, noro, kaj je mladenič naredil po več mesecih neigranja! (video)

Ansu Fati je odigral prvo tekmo po 7 . novembru 2020 in takoj razveselil navijače Barcelone.

Barcelona je v nedeljo prekinil niz treh tekem brez zmage v vseh tekmovanjih, proti Levanteju pa je prikazala predstavo, ki so jo mnogi komaj čakali. Visoka zmaga pa ni bila edina dobra novica, ki so se je lahko razveselili njeni oboževalci, po več mesecih se je po poškodbi kolena vrnil veliki up Barcelone Ansu Fati. Že dejstvo, da so mu v klubu zaupali Messijevo številko 10, pove ogromno, že takoj na prvi tekmi po vrnitvi pa je pokazal, česa je sposoben. Igral je le dobrih deset minut, v tem času pa si je ustvaril nekaj priložnosti, piko na i pa je postavil v 91. minuti, ko je zabil za končnih 3:0.

Značke: fati, barcelona