Keku nove skrbi povzroča poškodba Benjamina Šeška
Slovenska nogometna reprezentanca bo v junijskih tekmah kvalifikacij za evropsko nogometno prvenstvo 2024 skoraj zagotovo nastopala brez poškodovanega vratarja Jana Oblaka. Zdaj Sloveniji grozi, da bi v najslabšem primeru lahko ostala brez najboljšega strelca Benjamina Šeška, poroča spletna stran n1info.
Benjamina Šeška na sobotni ligaški tekmi Salzburga proti dunajski Austrii zaradi poškodbe mišice ni bilo na klopi Salzburžanov.
Gre za poškodbo, ki je posledica udarca izpred tedna dni proti celovški Austrii. A po neuradnih podatkih omenjenega portala ne gre za hujšo poškodbo in bo Šeško vendarle na voljo selektorju Matjažu Keku ter se v sredo pridružil ekipi na reprezentančnih pripravah.
Sobotna tekma pa je bila za Šeška tudi zadnja priložnost, da zaigra za Salzburg, od katerega se poslavlja po štirih letih. Poleti bo tudi uradno postal najdražji nogometaš v zgodovini slovenskega nogometa in se za 24 milijonov evrov preselil v RB Leipzig.
Kvalifikacije za EURO 2024, Finska – Slovenija, 16. junij na Šport TV
Foto: Sportida.com
Vir: STA
Spored
07:00
Finale: Bourg-en-Bresse - Paris, druga tekma,
Košarka - Eurocup
09:00
VN Trentina, 1. dirka,
Motokros - MXGP
10:00
VN Trentina, 2. dirka,
Motokros - MXGP
11:00
Stuttgart - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Leipzig - Wolfsburg,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Bayern München - Köln,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Olimpija - Maribor,
Nogomet - Prva liga Telemach
19:00
Ilirija - Šentjur,
Košarka - Liga Nova KBM
20:30
PRVIČ
26. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
21:00
Bayer Leverkusen - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
23:00
Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Krka - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBM
02:30
Posebno poročilo, deveti del,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Vrhunci 29. kola,
Nogomet - Bundesliga
04:00
Vrhunci 30. kola,
Nogomet - Eredivisie
05:00
27. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
05:30
Ilirija - Šentjur,
Košarka - Liga Nova KBM
07:00
Stuttgart - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Leipzig - Wolfsburg,
Nogomet - Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
13:00
Bayern München - Köln,
Nogomet - Bundesliga
sledi
15:00
Bayer Leverkusen - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Posebno poročilo, deveti del,
Nogomet - Bundesliga
17:30
PRVIČ
34. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
18:00
PRVIČ
3. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
18:15
Vrhunci,
Futsal - Futsal
18:25
V ŽIVO
Nürnberg - Paderborn,
Nogomet - 2. Bundesliga
20:25
V ŽIVO
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
22:30
Olimpija - Maribor,
Nogomet - Prva liga Telemach
00:30
4. oddaja,
Motokros - MXGP Magazin
01:00
VN Trentina, 1. dirka,
Motokros - MXGP
02:00
VN Trentina, 2. dirka,
Motokros - MXGP
03:00
Finale: Bourg-en-Bresse - Paris, druga tekma,
Košarka - Eurocup
05:00
MXGP: VN Trentina, 1. dirka,
Motokros
06:00
MXGP: VN Trentina, 2. dirka,
Motokros
07:00
Bundesliga: Posebno poročilo, deveti del,
Nogomet
07:30
Liga Nova KBM: Ilirija - Šentjur,
Košarka
09:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Maribor,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
15:00
Bundesliga magazin: 34. oddaja,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
17:30
PRVIČ
Pure Action: 28. oddaja,
Ekstremni športi
18:00
PRVIČ
World of Free Sports: 16. oddaja,
Ekstremni športi
18:25
V ŽIVO
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
20:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
22:30
DANES
Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
00:30
FIM Snowcross Magazin: 2. oddaja,
Snowcross
01:00
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
03:00
Španska liga: Sinfin - Barcelonar,
Rokomet
04:30
World Rally-Raid Championship: Portugalska, vrhunci,
Reli
05:00
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
07:00
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
08:30
Idealna linija: 3. oddaja,
Avtomoto šport
08:45
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
10:15
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
12:15
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
14:15
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Studio pred Maribor - Rogaška,
Nogomet
15:00
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
17:00
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Studio po Maribor - Rogaška,
Nogomet
17:15
Futsal: Vrhunci,
Futsal
17:25
V ŽIVO
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
19:25
V ŽIVO
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
21:30
DANES
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
23:30
DANES
2. Bundesliga: Hannover - St. Pauli,
Nogomet
01:30
Madžarska liga, ženske: DVSC - Mosonmagyarovar,
Rokomet
03:00
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
11:00
Pure Action: 28. oddaja,
Ekstremni športi
11:30
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
13:00
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
17:00
Futsal magazin: 26. oddaja,
Futsal
17:30
Bundesliga magazin: 34. oddaja,
Nogomet
17:55
V ŽIVO
Poljska liga, moški: Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet
19:45
PRVIČ
Bundesliga: Vrhunci 30. kola,
Nogomet
20:45
Idealna linija: 3. oddaja,
Avtomoto šport
21:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
01:00
World Rally-Raid Championship: Portugalska, vrhunci,
Reli
01:30
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
03:00
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
06:00
VN Trentina, 2. dirka,
Motokros - MX2
07:00
Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Stuttgart - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
11:00
4. oddaja,
Motokros - MXGP Magazin
11:30
Ilirija - Šentjur,
Košarka - Liga Nova KBM
13:00
VN Trentina, 1. dirka,
Motokros - MXGP
14:00
VN Trentina, 2. dirka,
Motokros - MXGP
15:00
Leipzig - Wolfsburg,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Bayer Leverkusen - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Olimpija - Maribor,
Nogomet - Prva liga Telemach
21:00
Bayern München - Köln,
Nogomet - Bundesliga
23:00
Krka - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBM
00:30
Posebno poročilo, deveti del,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Augsburg - Union Berlin,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Darmstadt - Freiburg,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
07:00
Leipzig - Wolfsburg,
Nogomet - Bundesliga
09:00
VN Trentina, 1. dirka,
Motokros - MXGP
10:00
VN Trentina, 2. dirka,
Motokros - MXGP
11:00
Stuttgart - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
13:00
Bayer Leverkusen - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
sledi
15:00
Barcelona - Ademar,
Rokomet - Španska liga
16:00
4. oddaja,
Motokros - MXGP Magazin
16:30
Bayern München - Köln,
Nogomet - Bundesliga
18:25
V ŽIVO
Elversberg - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga
20:30
Olimpija - Maribor,
Nogomet - Prva liga Telemach
22:30
DANES
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
00:30
Finale: Bourg-en-Bresse - Paris, druga tekma,
Košarka - Eurocup
02:30
34. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
03:00
Nürnberg - Paderborn,
Nogomet - 2. Bundesliga
05:00
Futsal magazin: 26. oddaja,
Futsal
05:30
Liga Nova KBM: Krka - Kranj,
Košarka
07:00
MXGP: VN Trentina, 1. dirka,
Motokros
08:00
MXGP: VN Trentina, 2. dirka,
Motokros
09:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet
11:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Maribor,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet
15:00
MXGP Magazin: 4. oddaja,
Motokros
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
17:30
PRVIČ
FIM Snowcross Magazin: 2. oddaja,
Snowcross
18:00
PRVIČ
World Rally-Raid Championship: Portugalska, vrhunci,
Reli
18:30
Bundesliga magazin: 34. oddaja,
Nogomet
18:55
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
20:55
V ŽIVO
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
22:45
DANES
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
00:45
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
02:45
Idealna linija: 3. oddaja,
Avtomoto šport
03:00
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
05:00
FIM Snowcross Magazin: 2. oddaja,
Snowcross
05:30
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
07:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
11:00
Pure Action: 28. oddaja,
Ekstremni športi
11:30
Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
13:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Hannover - St. Pauli,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
17:30
World of Free Sports: 16. oddaja,
Ekstremni športi
17:55
V ŽIVO
Madžarska liga, ženske: DVSC - Mosonmagyarovar,
Rokomet
19:45
DANES
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
21:45
DANES
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
23:45
DANES
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
01:45
Španska liga: Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet
03:15
2. Bundesliga: Karlsruher - Hertha,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
07:00
World Rally-Raid Championship: Portugalska, vrhunci,
Reli
07:30
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
09:00
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
13:00
Pure Action: 28. oddaja,
Ekstremni športi
13:30
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
15:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
17:00
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
19:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
21:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
23:00
DANES
Poljska liga, moški: Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet
00:30
Bundesliga: Vrhunci 30. kola,
Nogomet
01:30
Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
03:30
Madžarska liga, ženske: DVSC - Mosonmagyarovar,
Rokomet
06:45
Hertha - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
4. oddaja,
Motokros - MXGP Magazin
09:15
Četrtfinale: Chrobry Glogow - Azoty Pulawy, tretja tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
10:45
Finale,
Košarka - Fantje U20 1.A SKL
12:30
Fortuna Sittard - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
14:30
Krka - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBM
16:00
Ilirija - Šentjur,
Košarka - Liga Nova KBM
17:30
Ajax - Twente,
Nogomet - Eredivisie
19:30
Posebno poročilo, deveti del,
Nogomet - Bundesliga
20:00
Barcelona - Ademar,
Rokomet - Španska liga
21:30
AZ Alkmaar - Waalwijk,
Nogomet - Eredivisie
23:15
VN Trentina, 1. dirka,
Motokros - MXGP
00:15
VN Trentina, 2. dirka,
Motokros - MXGP
01:15
Paderborn - Karlsruher,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:00
VN Trentina, 1. dirka,
Motokros - MX2
04:00
VN Trentina, 2. dirka,
Motokros - MX2
05:00
Schalke - Nürnberg,
Nogomet - 2. Bundesliga
06:45
Finale: Bourg-en-Bresse - Paris, druga tekma,
Košarka - Eurocup
08:45
26. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
09:15
Ilirija - Šentjur,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
St. Pauli - Elversberg,
Nogomet - 2. Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
12:30
Ajax - Twente,
Nogomet - Eredivisie
sledi
14:30
Četrtfinale: Chrobry Glogow - Azoty Pulawy, tretja tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
16:00
VN Trentina, 1. dirka,
Motokros - MXGP
17:00
VN Trentina, 2. dirka,
Motokros - MXGP
18:00
Krka - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBM
19:30
Fortuna Sittard - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
21:30
DANES
Nürnberg - Paderborn,
Nogomet - 2. Bundesliga
23:15
DANES
Elversberg - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga
01:15
Finale,
Košarka - Fantje U20 1.A SKL
03:00
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Eredivisie: Ajax - Twente,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Elversberg - Schalke,
Nogomet
08:45
Pure Action: 27. oddaja,
Ekstremni športi
09:15
Liga Nova KBM: Krka - Kranj,
Košarka
10:45
2. Bundesliga: Nürnberg - Paderborn,
Nogomet
12:30
Bundesliga magazin: 34. oddaja,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet
15:00
Ženski nogometni magazin: 23. oddaja,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
17:30
DANES
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
19:00
DANES
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet
20:45
DANES
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
22:45
DANES
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
00:15
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
02:00
MXGP Magazin: 4. oddaja,
Motokros
02:30
World of Free Sports: 16. oddaja,
Ekstremni športi
03:00
Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet
08:30
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
10:00
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
11:30
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
13:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Karlsruher - Hertha,
Nogomet
15:30
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
16:55
V ŽIVO
Španska liga: Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet
18:45
DANES
2. Bundesliga: Hannover - St. Pauli,
Nogomet
20:45
DANES
Madžarska liga, ženske: DVSC - Mosonmagyarovar,
Rokomet
22:15
DANES
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
00:15
Pure Action: 28. oddaja,
Ekstremni športi
00:45
World Rally-Raid Championship: Portugalska, vrhunci,
Reli
01:15
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Elversberg - Schalke,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet
08:45
MXGP Magazin: 4. oddaja,
Motokros
09:15
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
10:45
2. Bundesliga: Karlsruher - Hertha,
Nogomet
12:30
Bundesliga magazin: 34. oddaja,
Nogomet
13:00
Španska liga: Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet
14:30
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
16:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
18:00
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
19:30
FIM Snowcross Magazin: 2. oddaja,
Snowcross
20:00
DANES
Poljska liga, moški: Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet
21:30
2. Bundesliga: Hannover - St. Pauli,
Nogomet
23:15
Pure Action: 28. oddaja,
Ekstremni športi
23:45
Madžarska liga, ženske: DVSC - Mosonmagyarovar,
Rokomet
01:15
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet
03:00
2. Bundesliga: Nürnberg - Paderborn,
Nogomet