Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

nu
nu
1 12.09.2021 11:53:07

Še komentator je znorel! ŠEŠKO s tem zadetkom dokazal, zakaj je eden najdražjih na svetu! (video)

Benjamin Šeško vnovič v polno.

Benjamin Šeško je že, ko se je kalil kot posojen igralec v nižjih avstrijskih ligah, dokazoval, da gre za izjemno nadarjenega in močnega napadalca, ki bi lahko bil prihodnost tudi slovenske izbrane vrste. Čeprav se na septembrskih kvalifikacijah ni vpisal med strelce, pa je bil ena od najsvetlejših točk Slovenije.

Takoj po vrnitvi v Red Bull Salzburg pa je osemnajstletni Šeško našel pot do gola. Avstrijski 'biki' so bili s 3:1 boljši od Tirola in tako na sedmih tekmah prišli že do sedme zmage. Šeško je dvoboj začel na klopi, v igro pa je vstopil v 68. minuti tekme, v 88. minuti pa po preigravanju še zatresel mrežo nasprotnika in postavil končni izid.

S tem je še enkrat dokazal, zakaj ga praktično vse tovrstne strani uvrščajo med enega on najdražjih nogometašev svoje generacije.