137990

Francoski huligani ponovno povzročajo težave

Avtor: Urban Kolman
1. 10. 2021, 12.20

Tretjič v zadnjih tednih je francoska policija poročala o navijaških izgredih na nogometnem stadionu v Marseillu. Tekma evropske lige proti Galatasarayu je bila celo za nekaj minut prekinjena, saj sta se navijaški skupini obmetavali s pirotehničnimi sredstvi.

Do izgredov na tribunah je prišlo v prvem polčasu. Kot poročajo različni francoski mediji, so turški navijači prvi začeli obmetavati francoske. Začelo se je z različnimi predmeti, nadaljevalo pa z baklami in drugimi gorečimi sredstvi.

Glavni sodnik je zato v 38. minuti prekinil tekmo. Trener Galatasaraya Fatih Terim in kapetan domače zasedbe Dimitri Payet sta nekako umirila razgrete strasti na tribunah, tako da se je lahko tekma po nekaj minutah nadaljevala. Ekipi sta se na koncu razšli z neodločenim izidom 0:0.

Vir: STA

1

Skrit doprinos k uspehu: Spoznajte poslanstvo in delovnik fizioterapevta ekipe HRC Honde (VIDEO)...Več

2

Matej R. Mavrič: Zeljković in Radosavljević se odlično poznata, Olimpija – Koper bo atraktivna tekma! (VIDEO)...Več

3

Učna šola Tima Gajserja v Španiji, doktor motokrosa sotekmovalcem odčital lekcijo prehitevanja (VIDEO)...Več

1

Sanjska Slovenija v sanjskih Stožicah: Cristiano in soigralci pokleknili z 2:0!...Več

2

Cvijanovič: Jojo se dviguje! Ni še v stari formi, a dela Maribor boljši! (VIDEO)...Več