Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

elsnik Ekipa24.si

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

9 03.12.2021 06:24:08

Ronaldo piše ZGODOVINO! Bizaren zadetek Arsenala ga je PODŽGAL, kar je sledilo, odmeva povsod! (video)

V angleški nogometni ligi so danes dokončali 14. krog. V osrednji tekmi večera je Manchester United po zaslugi dveh golov Cristiana Ronalda poskrbel za preobrat in zmago proti Arsenalu s 3:2. Tottenahm je z 2:0 premagal Brentford.

Za United je bila to zadnja tekma, ki jo je vodil začasni strateg Michael Carrick, novi Ralph Rangnick, ki bo lahko začel delati v soboto, pa si je tekmo ogledal s tribun.

Začetek zanj in njegovo bodočo ekipo ni bil najboljši. Arsenal je namreč povedel s precej nenavadnim zadetkom, ko je domači vratar David de Gea, potem ko ga je pohodil soigralec Fred, v bolečinah obležal na golovi črti. Igre niso prekinili, s strelom od daleč pa je nemočnega vratarja premagal Emile Smith Rowe, čeprav so potem zadetek morali potrditi še v prostorih za Var.

Pred koncem prvega dela je Bruno Fernandes prekinil dolg strelski post in poskrbel za izenačenje, a sledil je še razburljiv drugi polčas. V njem je imel glavno besedo portugalski zvezdnik Cristiano Ronaldo, ki je najprej zadel v 52. minuti, kar je bil njegov jubilejni 800. gol v karieri. Veselje rdečih vragov je sicer takoj zatem ustavil Martin Odegaard z izenačenjem za 2:2, a je Ronaldo v 70. minuti izkoristil enajstmetrovko za končnih 3:2.

Tottenham je zmagal z avtogolom Sergija Canosa in zadetkom Son Heung Mina.

Na lestvici vodi trojica Chelsea (33), Manchester City (32) in Liverpool (31). Današnja zmagovalca sta po novem na šestem (Tottenham) in sedmem (Mancester United) mestu.

Značke: nogomet, anglija