147466

Težave Olimpije se nadaljujejo, tokrat boljši Graz

Avtor: Klemen Verlič
14. 1. 2022, 22.02

Hokejisti moštva Graz 99ers so v 38. krogu lige ICEHL premagali ljubljansko SŽ Olimpijo s 4:1

Hokejisti ljubljanske Olimpije se po novem porazu vse bolj oddaljujejo od vrha razširjenega avstrijskega prvenstva. Tokrat je bil za uspeh v Gradcu preslab že uvod.

Gostitelji so zmaje presenetili že v uvodu, ko je v 3. minuti zadel Andrew Gordon, isti igralec je bil nato podajalec tudi pri drugem golu v 15. minuti, ki ga je dosegel Michael Schiechl. Ko je v 38. minuti za 3:0 zadel Simon Hjalmarsson, je bilo jasno, da se ljubljanska barka potaplja.

V zadnjem delu so gostitelji povišali celo na 4:0, častni zadetek za Ljubljančane pa je v 53. minuti ob igralcu več na ledu dosegel Blaž Tomaževič.

Ljubljančane že v soboto v Tivoliju čaka obračun z Dornbirnom, ki si ga boste lahko ob 19.35 ogledali na Š1!

Vir: STA

1

Ante Šimundža po novi zmagi: “Če so igralci utrujeni po treh dnevih, potem Maribor zanje ni pravo mesto” (VIDEO)...Več

2

Oskar Drobne: “Odličen prvi polčas v Ljudskem vrtu, v drugem delu smo hitro padli” (VIDEO)...Več

3

Sodniška odločitev, ki je razdelila Nemčijo: “Očitno trenerji vsako leto poznamo manj pravil” (VIDEO)...Več

1

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

2

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več