Verona, 17. 02. 2024 20.05 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
A.M., STA
0

V 25. krogu italijanske Serie A so nogometaši Napolija remizirali z Genoo (1:1), prav tako pa je tudi Juventus na gostovanju pri Veroni iztržil le remi (2:2). Atalanta je proti Sassuolu slavila s 3:0.

Napoli - Genoa
Napoli - Genoa FOTO: AP

Prvi polčas obračuna med Napolijem in Genoo se je končal brez zadetkov, gostje pa so v uvodnih minutah drugega preko Mortena Frendrupa prišli do prednosti. Točko je Neapeljčanom v 90. minuti priboril Cyril Ngonge.

Statistika tekme Verona - Juventus
Statistika tekme Verona - Juventus FOTO: Sofascore.com

Verona je v boju s favoriziranim Juventusom povedla v 11. minuti z golom Michaela Folorunshoja, Dušan Vlahović pa je izid poravnal v 28. minuti z bele pike. Tako je dosegel svoj 13. gol sezone in je drugi strelec lige za Lautarom Martinezom iz Interja, ki se je med strelce vpisal že 20-krat. Tijjani Noslin je v 52. minuti gostiteljem priigral novo vodstvo, a je stara dam spet hitro odgovorila. V tej sezoni odlični Adrien Rabiot je izenačil v 55. minuti in postavil kočni izid tekme.