[4]
181129

Avtor: Klemen Verlič
9. 1. 2023, 13.31

Hokejisti Olimpije so v razširjenem avstrijskem prvenstvu v nedeljo proti Dunaju na domačem ledu izgubili s 4:1. V zadnji tretjini pa s tekmeci tudi obračunali s pestmi.

Po porazu proti Voralrbergu Ljubljančanom dva dni pozneje v dvorani Tivoli ni uspelo obrniti rezultatske krivulj navzgor. Dunaj je po dveh tretjinah vodil s 4:0, v zadnji pa je častni gol za domače dosegel Nik Simšič. Prav v zadnjem delu tekme so na svoj račun prišli tudi ljubitelji borilnih športov. Hokejisti obeh moštev so po seriji grobih naletov namreč med seboj fizično obračunali. Kaj točno se je zgodilo, izveste v spodnjem videoposnetku.

Foto, video: Šport TV

1

Ante Šimundža po novi zmagi: “Če so igralci utrujeni po treh dnevih, potem Maribor zanje ni pravo mesto” (VIDEO)...Več

2

Oskar Drobne: “Odličen prvi polčas v Ljudskem vrtu, v drugem delu smo hitro padli” (VIDEO)...Več

3

Sodniška odločitev, ki je razdelila Nemčijo: “Očitno trenerji vsako leto poznamo manj pravil” (VIDEO)...Več

1

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

2

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več