“Ronalda smo vrnili v hotel, jutri lahko odide v Savdsko Arabijo”

Nogomet 26. Mar 202423:10 0 komentarjev
Timi Max Elšnik
Timi Max Elšnik. Foto: Uroš Skaza

Po senzacionalni zmage Slovenije nad Portugalsko (2:0) je Timi Max Elšnik strnil vtise po zmagi nad eno najboljših reprezentanc na svetu. Hkrati je kapetan Olimpije priznal, da se pri njegovem zadetku ni izšlo vse po načrtu.

“Nismo ga nikamor pospravili. Hvala bogu je še vedno v Ljubljani in smo ga vrnili nazaj v Grand Plazo hotel, jutri pa lahko odide nazaj v Savdsko Arabijo,” se je takoj po zmagi na vprašanje o tem, kam je s soigralci pospravil Cristiana Ronalda, odzval Timi Max Elšnik. Kot drugi je zatresel mrežo, nadgradil delo Adama Gnezde Čerina in potrdil veliko zmago Slovenije, ki je tokrat igrala pod taktirko Boštjana Cesarja.

”Izjemen večer za Slovenijo, da se takšen zvezdnik pojavi pri nas. Da pa smo ob tem premagali še eno najboljših reprezentanc, je pika na i. Izjemno občutki. Naj trajajo,” je pristavil.

Tekma med Slovenijo in Portugalsko v prvem polčasu ni postregla z veliko dogajanja. Toda v drugem polčasu so gledalci v razprodanih Stožicah vendarle dočakali zadetek. In čeprav je večina v vlogo favoritov postavljala goste, pa so bili Slovenci tisti, ki so bili nevarnejši in so zasluženo prišli do zadetka. “Povsem iskreno, šla mi je čez nogo. Bila je desna (noga, op. p). Končala je tam, kjer sem si želel,” je še povedal strelec drugega zadetka, ki se je pohvalil, da je prav danes postal stric, obenem pa se je spomnil tudi selektorja Matjaža Keka. Ta zaradi družinskih razlogov tokrat ni sedel na klopi.

Kaj so še povedali ostali člani slovenske reprezentance?