171368

Riera navdušil: “Slalom”, ki bi mu ga zavidal tudi Marcel Hirscher (VIDEO)

Avtor: Rene Vidmar
27. 9. 2022, 11.32

Glavni trener ljubljanske Olimpije je, kot smo že poročali, reprezentančni premor izkoristil za dobrodelno udejstvovanje. V soboto je na povabilo nastopil na tekmi legend Liverpoola in Manchester Uniteda. “Redsi” so na Anfieldu slavili zmago z 2 proti 1.

V vodstvo so pred okoli 30 tisoč gledalci sicer že v 8. minuti srečanja prišli gostje, ki so povedli preko Bolgara Dimitara Berbatova. Do konca prvega polčasa se izid ni več spremenil. Liverpoolu sta zmago v drugem delu igre zagotovila Mark Gonzalez in Florent Sinama-Pongolle. Prvi je za izenačenje zadel že v drugi minuti druge polčasa. Sinama-Pongolle pa je zmagoviti zadetek dosegel 10 minut pred iztekom srečanja.

Na tekmi je v drugem polčasu nastopil tudi Albert Riera. 40-letni Španec je sicer pozornost otoških medijev pritegnil že pred samo tekmo. Na enem izmed treningov v pripravi na obračun, v katerem so skupaj uspeli zbrati 1.46 milijona evrov, je pokazal, da je še vedno v izjemni formi. Po sprejemu žoge je sprva preigral Luisa Garcio, nato pa zaobšel še branilca Martina Škrtela. Sledil je še uspešen zaključek.

Na Šport TV boste v soboto v 11. krogu Prve lige Telemach lahko pospremili obračun med Koprom in Bravom. S studijskim delom pričnemo ob 19.30!

1

Skrit doprinos k uspehu: Spoznajte poslanstvo in delovnik fizioterapevta ekipe HRC Honde (VIDEO)...Več

2

Matej R. Mavrič: Zeljković in Radosavljević se odlično poznata, Olimpija – Koper bo atraktivna tekma! (VIDEO)...Več

3

Učna šola Tima Gajserja v Španiji, doktor motokrosa sotekmovalcem odčital lekcijo prehitevanja (VIDEO)...Več

1

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

2

Sanjska Slovenija v sanjskih Stožicah: Cristiano in soigralci pokleknili z 2:0!...Več