Celjani z novo dominantno predstavo

Celjski rokometaši so v 9. krogu 1. lige NLB gostovali v Ivančni Gorici. Tamkajšnjo ekipo Sviš so brez težav odpravili z visoko zmago 21:35.

RK Sviš Ivančna Gorica – RK Celje Pivovarna Laško 21:35 (10:20)

RK Celje Pivovarna Laško: Cokan 7, Ivanković 5, Marguč 4, Antonijević, Janc in Martinović 3, Strmljan, Mazej, Vlah in Žabić 2, Muhović in Suholežnik 1

Po dokaj izenačenem začetku tekme so nato Celjani v 10. minuti prestavili v višjo prestavo in tekmecu uspeli pobegniti. Na odmor so odšli z visoko prednostjo 10:20 in srečanje praktično odločili že po prvem polčasu.

V drugem delu so vodstvo še dodatno nadgradili in tako zanesljivo slavili z visokih 21:35. Z zmago še naprej ostajajo na vrhu lestvice skupaj s Trimom iz Trebnjega.

Že v sredo pa pivovarje na Madžarskem čaka težak obračun, ko jim bodo v Ligi prvakov nasproti stali rokometaši Picka iz Szegeda.