Šest golov in remi med Aston Villo in Liverpoolom

Birmingham, 13. 05. 2024 23.13 | Posodobljeno pred 9 dnevi

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Dvoboj Aston Ville in Liverpoola je z remijem 3:3 končal predzadnji krog angleškega prvenstva.

Statistika tekme Aston Villa - Liverpool
Statistika tekme Aston Villa - Liverpool FOTO: Sofascore.com

Obračun v Birminghamu se je začel z avtogolom domačega vratarja Emija Martineza v drugi minuti, toda domača ekipe se je po šoku hitro pobrala, Youri Tielemans je izenačil v 12. minuti. Cody Gakpo je nato v 32. rdeče vrnil v vodstvo, Jarell Quansah pa je v 48. minuti le še povečal prednost Liverpoola.

Kazalo je na zanesljivo zmago Liverpoola, ki pa si je privoščil nekaj napak. V 53. minuti je še VAR razveljavil zadetek domačemu napadalcu Ollieju Watkinsu, nekaj upanja za ugodnejši razplet za Villo pa je prinesel gol Jhona Durana v 85. minuti. Prav Duran, ki je v igro vstopil 79. minuti namesto poškodovanega Nicoloja Zaniola, je v 88. izid poravnal na končnih 3:3.