Zmaji so na drugi tekmi povedli s 4:0, Helios pa je hitro prevzel pobudo, povedel je za sedem točk (16:23). Olimpija je končnico prve četrtine končala z delnim izidom 10:5, s čimer so prepolovili zaostanek (24:28). V drugi četrtini je Helios znova vodil za šest točk (28:34), prednost je imel še dve minuti pred odhodom na odmor (40:45). Končnica pa je znova pripadla ljubljanski ekipi, ki je ob polčasu poravnala izid (47:47).

Izenačena igra se je nadaljevala tudi v tretji četrtini, Zoran Dragić je s petimi zaporednimi točkami vodil Olimpijo do vodstva s +3 (59:56). Zmaji so podvojili vodstvo (65:59). Helios je z razpoloženim Leonom Šantljem znova prevzel vodstvo (65:66). Jacob Pullen je nato zadel prosti met za novo izenačenje pred začetkom odločilne četrtine (66:66).

Ljubljančani so znova pokazali svojo moč v zaključku, na krilih Alena Hodžića, ki je bil natančen pri metu za tri točke, so povedli z dvomestno prednostjo (83:70). Olimpija je dve minuti pred koncem vodila že za 14 (85:71).

V ljubljanski ekipi so bili na današnji tekmi najučinkovitejši Jaka Blažič, Zoran Dragić in Alen Omić – vsi so dosegli po 14 točk. Pri Domžalčanih je Leon Šantelj dosegel 18 točk, Tadej Ferme pa 17.