Mojstrovina Mudrika za zmago Chelseaja proti Newcastlu

London, 11. 03. 2024 22.54 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Nogometaši Chelseaja so v obračunu sredine lestvice angleške Premier League s 3:2 ugnali Newcastle United. Po prvem polčasu je bilo 1:1, nato sta domače v vodstvo popeljala Cole Palmer in Mihailo Mudrik, končni izid pa je s pravo bombo v zaključku postavil Jacob Murphy.

Chelsea - Newcastle United
Chelsea - Newcastle United FOTO: Sofascore.com

Navijači na Stamford Brideu so videli pet zares lepih zadetkov, med katerimi velja še posebej izpostaviti mojstrovino Mihaila Mudrika v 76. minuti, ko je prestregel podajo, namenjeno Coleu Palmerju, in potem v slogu najboljših slalomistov švignil skozi gostujočo obrambo in mimo vratarja Martina Dubravke.

Že omenjeni Palmer je zablestel z golom in podajo. V šesti minuti je asistiral Nicolasu Jacksonu, na začetku drugega polčasa pa z natančnim strelom izven kazenskega prostora poskrbel za 2:1.

Položaj obeh moštev na lestvici se ni spreminjal. Newcastle ostaja deseti, Chelsea pa mu za ovratnik diha s točko zaostanka in tekmo manj.