Crvena zvezda je v prvi četrtini prejela le osem točk, v drugem polčasu pa skupaj le 22. Foto: www.euroleague.net

Z odlično obrambo, ki jo krasi že vso sezono, je Zvezda v dvorani Aleksandra Nikolića prekinila niz štirih porazov. Gostje iz Aten so v drugi minuti povedli s 6:2, Beograjčani pa so odgovorili s serijo 14:0. Vodstvo rdeče-belih v nadaljevanju ni bilo nikoli ogroženo. Domača vrsta je skok dobila z 39:23, zbrala pa je tudi deset podaj več od tekmecev (18:8), ki so izza črte metali le 13-odstotno (3/22). Poraz za 33 točk je Panathinaikosov najvišji v tem tekmovanju. Nate Wolters je bil z 18 točkami prvi strelec tekme.

Barca je izgubila drugič zapored, Milančani pa so tako sami na vrhu lestvice. Gostitelji so ob koncu tretje četrtine povedli z 61:49, nato pa so Katalonci naredili delni izid 14:0, po katerem so prvič na tekmi povedli. Olimpia je hitro našla odgovor s serijo 8:0 in po trojki Luigija Datomeja, ki je bil s 17 točkami najboljši strelec tekme, minuto in 45 sekund pred koncem povedla z 71:65. Ko je ostalo še 29 sekund, je zmago potrdil Sergio Rodriguez.