Pri Radomljanih debitiral zelo talentirani Belokranjec

Radomlje, 09. 05. 2022 15.55 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Za NK Radomlje je precej poseben konec tedna. Z zmago nad kadrovsko zelo močnimi Celjani so skočili na sedmo mesto prvoligaške lestvice, zdaj pa lahko v zadnjih dveh krogih pridejo celo do petega. A ne le to, pozdravili so tudi klubski rekord, saj so zabeležili najmlajšega debitanta za člansko moštvo v Prvi ligi. V 84. minuti je v igro vstopil napadalec Matej Malenšek, ki je s 16 leti in 341 dnevi postal tudi najmlajši debitant v tej sezoni Prve lige.

Matej Malenšek
Matej Malenšek FOTO: NK Radomlje

Gre za talentiranega Belokranjca, ki si je s svojo skromnostjo in predanostjo zaslužil tudi krstne prvoligaške minute v dresu NK Radomlje. Igra na položaju napadalca, iz virov blizu kluba pa prihajajo informacije, da ima zelo dober 'nos za gol'. Ima smisel za igro in dobro izkorišča svoje priložnosti, njegova kariera pa je trenutno pod okriljem agenta Dejana Keferta

Gre za igralca, rojenega leta 2005, z debitantskim nastopom na sobotni tekmi (zmaga nad Celjem z 2:1) pa je postal najmlajši debitant rumeno-črnih v zgodovini prvoligaškega tekmovanja. Če bo nadaljeval po tej poti, bodo zagotovo prišle minute tudi v reprezentančnih selekcijah slovenske izbrane vrste.