1670 ogledov

Slavje na vročem gostovanju pokvarila grda poškodba

Fabinho Leeds Liverpool EPL Epa
Moštvo Liverpoola je zanesljivo zmagalo na stadionu Elland Road.

Liverpool je v gosteh ugnal Leeds United (0:3) in se na vrhu lestvice po točkah izenačil z Manchester Unitedom in Chelseajem. "Pavi" so ostali pri dnu razpredelnice.

Zasedba Jürgena Kloppa je dominirala na zelenici in kmalu povedla, v 20. minuti je po lepi akciji zaključil Mohamed Salah. Na začetku drugega polčasa so gostje podvojili prednost, odbitek je v mrežo pospravil Fabinho.

V 60. minuti pa je sledil šok za rdeče. Po štartu Pascala Struijka je obležal mladenič Harvey Elliott, spodnji del noge mu je visel v povsem nenaravnem položaju. Na nosilih, ob aplavzu, so ga odnesli z igrišča.

Končni izid je v sodnikovem dodatku postavil Sadio Mané, ki je v toku obračuna sicer zapravil kopico lepih priložnosti.

Cristiano Ronaldo Premier liga Šport Sanjska vrnitev Ronalda, blamaža do tega kroga vodeče ekipe