Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

Je zaradi tega počilo med Đokovićem in ...

nu
nu
26 16.08.2021 07:47:35

Trener OLIMPIJE ima po porazu s Koprom prav posebno sporočilo za MANDARIĆA: Nogomet ni ...

alesfevzer.com
Olimpija je na domači tekmi v Stožicah morala priznati premoč Kopru.

Čeprav se je derbi 5. kroga Prve lige Telemach za Olimpijo začel sanjsko, pa je bil drugi polčas kot iz nočne more. Po hitrem zadetku Almedina Ziljkića že v sedmi minuti tekme je sledil popoln preobrat Kopra, ki je na koncu slavil s 3:1, dvakrat se je v končnici tekme med strelce vpisal Maks Barišić.

Tekmo je s tribune gledal tudi predsednik Milan Mandarić, ki kakopak ne bo zadovoljen z ničlo. O predsedniku Olimpije in njegovi znani (ne)potrpežljivosti je po koncu tekme spregovoril tudi trener Savo Milošević, ki je Mandariću sporočil: "Imel bo potrpljenje, vsi ga moramo imeti. Nogomet ni sprint na sto metrov, nogomet je maraton."

Olimpija bo na naslednji tekmi gostovala na mestnem derbiju, v nedeljo ob 17. uri se bo pomerila z Bravom.