146759

NHL: Kopitar z Los Angelesom znova izgubil

Avtor: Klemen Verlič
7. 1. 2022, 08.24

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je v severnoameriški ligi NHL s svojo ekipo Los Angeles Kings gostil Nashville Predators. Ti pa so se utrdili na drugem mestu zahodne konference, potem ko so zmagali s 4:2.

Filip Forsberg, Matt Duchene in Matt Luff so v prvih 23 minutah gostom priigrali visoko prednost s 3:0. Dustin Brown v 30. in Martin Firk v 51. minuti sta gostitelje vrnila v igro, toda v 59. minuti jim je vse upe po ugodnem razpletu pokopal Jakov Trenin, ki je zadel ob igralcu manj na ledu.

Kopitar se tokrat ni vpisal med strelce ali podajalce ter ostaja pri 29 točkah.

Los Angeles, ki je deseti v zahodni konferenci, bo naslednjo tekmo igral v noči na nedeljo, ko bo gostil Detroit Red Wings.

Vir: STA

1

Ante Šimundža po novi zmagi: “Če so igralci utrujeni po treh dnevih, potem Maribor zanje ni pravo mesto” (VIDEO)...Več

2

Oskar Drobne: “Odličen prvi polčas v Ljudskem vrtu, v drugem delu smo hitro padli” (VIDEO)...Več

3

Sodniška odločitev, ki je razdelila Nemčijo: “Očitno trenerji vsako leto poznamo manj pravil” (VIDEO)...Več

1

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

2

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več