Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

nu
nu
1 27.10.2021 20:43:43

JOJO spet ČARA! Ne, to ni Messi, ta ČAROBEN zadetek je zrežiral SLOVENSKI VIRTUOZ! (VIDEO)

Josip Iličić je v izjemni formi.

Slovenski reprezentant je tekmo v Genovi začel na klopi, ampak nič hudega – z izjemnim zadetkom je postal junak dne. Jojo je v 95. minuti postavil končni izid 3:1 za zmago njegove Atalante nad Sampdorio, njegova mojstrovina pa je vredna vsega občudovanja. Oglejte si jo spodaj.

Atalanta, pri kateri je Iličić igral od 59. minute, je v Genovi sicer prišla do svoje pete zmage in 18. točke, potem ko je Kristoffer Askildsen v 17. minuti dosegel avtogol, ko se je štiri minute pozneje med strelce vpisal še Duvan Zapata in ko je v peti minuti sodniškega dodatka žogo pod prečko poslal Iličić. Sampdoria je sicer povedla že v 10. minuti z golom Francesca Caputa.

Juventus, ki ne najde prave forme niti pod vodstvom Massimiliana Allegrija (na 10 tekmah je zbral le 15 točk), je s Sassuolom izgubil z 1:2. Weston McKennie je v 76. minuti sicer izničil vodstvo gostov po golu Davideja Frattesija ob koncu prvega polčasa. Toda Maxime Lopez je v četrti minuti sodniškega dodatka žogo poslal čez Mattio Perina za veliko zmago.

Na tretji današnji tekmi sta se Udinese in Verona razšla z 1:1.

Ob 20.45 bo Cagliari gostil Romo, Empoli Lea Štulca in Petra Stojanovića Inter Samirja Handanovića, Lazio pa Fiorentino.

Že v torek so nogometaši Venezie gostili Salernitano in izgubili z 1:2. Tako Domen Črnigoj pri Venezii kot Vid Belec pri Salernitani sta igrala celo tekmo. Do tega kroga drugouvrščeni Milan je gostil Torino in ga premagal z 1:0, Spezia in Genoa pa sta igrali 1:1.

Krog bosta v četrtek končala vodilni pred tem krogom Napoli in Bologna.