Muniz in Lukić za prepričljivo zmago Fulhama nad Tottenhamom

London, 16. 03. 2024 20.34 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
STA, A.V.
0

Nogometaši Tottenhama so v 29. krogu angleškega prvenstva doživeli boleč poraz v boju za četrto mesto, ki zagotavlja nastop v ligi prvakov. V londonskem obračunu so v gosteh izgubili proti Fulhamu, ki je zmagal s 3:0. Tottenham je tako zamudil priložnost, da na četrtem mestu prehiti Aston Villo, za katero še naprej zaostaja dve točki.

Za Fulham je dva gola dosegel Rodrigo Muniz, enega pa Saša Lukić.

Zaradi četrtfinalnih obračunov v pokalu FA so v 29. krogu prestavili so kar šest tekem, v drugih dveh sobotnih obračunih pa so se merile ekipe z dna lestvice.

Statistika tekme: Fulham - Tottenham
Statistika tekme: Fulham - Tottenham FOTO: Sofascore.com

Predzadnji Burnley je od devete minute proti Brentfordu igral z igralcem več, povedel z 2:0, na koncu pa po prejetem golu trpel, da je obdržal vodstvo. Tega pa ni uspelo Nottingham Forestu, ki je proti 18. ekipi prvenstva Lutonu vodil od 34. do 89. minute, ko je domačim točko priboril rezervist Luke Berry.

V nedeljo bo na sporedu le dvoboj med West Hamom in Aston Villo.